Hledat
Podrobné vyhledávání her
Najděte si spoluhráče
 | Úvod  | Přehled her  | Články  | Kontakt  | 
Uživatel: nepřihlášen    Nákupní košík    Budeme rádi, když nám pošlete váš názor či připomínku.
 Nastavení webu: Inzerce

Diskuzní příspěvky

Diskuze na téma 'hra Proroctví' obsahuje 29 příspěvků. Poslední příspěvek vytvořil dne 01.09.2011 v 19:57 uživatel Ajfel.

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořeno 26.01.2006 ve 13:21 uživatelem Shako  odpovědět 
Vodni rise? + Parta
ad Vodni rise: O tom slyslim prvne, takze jestli je to pravda, tak uz se zacinam tesit. Dejte nekdo vedet, az to bude!

ad Parta: Zdravim, proroctvi mam v Praze na kolejich, kde se da vzdycky sehnat par hracu na nejakou peknou hru, takze klidne muzem nekdy zahrat ;-)
 
Vytvořeno 06.02.2006 ve 20:15 uživatelem Supp  odpovědět 
Re: Vodni rise? + Parta
Mrkni se na www.altar.cz Tam najdeš info o Proroctví i o Vodní říši, která má bejt v polovině února...
 
Vytvořeno 17.02.2006 ve 20:37 uživatelem Bouchi  odpovědět 
Re: Vodni rise? + Parta
Vodni rise je skoro hotova, podrobnosti o obsahu najdes na webu Altaru.
 
Vytvořeno 17.02.2006 ve 23:48 uživatelem Shako  odpovědět 
Vodni rise
Diky, uz jsem na to predcasem prisel, akorat premyslim, jeslti se hra nenatehne na tolik, ze se pak stane nehratelna z casovych duvodu... proste, ze to hrace po nekolika hodinach hrani omrzi. Ale uvidime s cim novy altar prijde ;-)
 
Vytvořeno 18.02.2006 ve 08:56 uživatelem Bouchi  odpovědět 
Re: Vodni rise
Vsak taky neni nutno hrat se vsemi rozsirenimi najednou, muze se to stridat - tu hrat s Draci risi, tu s Vodni, nekdy s obema. Ostrov pokladu hru nenatahne a navic jsou tam alternativni pravidla pro zrychleni hry. Ostatne pravidla v PDF uz jsou na altarim webu k dispozici.
 
Vytvořeno 12.03.2006 ve 00:22 uživatelem Shako  odpovědět 
Re: Vodni rise
Uz zakladni verze je docela dlouha, takze na uceni principu hry se opravdu hodi zjednodusena verze hry. Pokud jsou hraci zvykli na RPG, tak se da celkem rychle dohrat i prvni "regulerni" verze. Ale rozhodne bych si netroufnul hrat hru se 3 novacky a jeste s draci risi. Pravidla na zrychleni hry nejsou spatne a ta na proudlozeni jsou uz opravdu pro skutecne labuzniky ;-) (zkousel jsem je jen parkrat, kdyz jsem byli 2 "zkuseni" hraci).
 

Přidat příspěvek do diskuze může jenom zaregistrovaný a přihlášený uživatel.
Pokud nejste zaregistrovaní, registraci můžete provést zde. Pokud nejste právě přihlášení, přihlašte se zde.

Vytvořit nový příspěvek
Zpět na stránku hru
 
© MindOK 2002 - 2009 | design Továrna | development SoftGate  | XML rozhraní | RSS |