Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o legendární hru Talisman

Soutěžit o legendární hru Talisman: Dobrodružství meče a magie můžete do 22. září. Talisman letos vyšel znovu v plné české lokalizaci, podle nejnovější revidované edice od Fantasy Flight Games. Je to dobrodružná desková hra zasazená do fantasy světa, který je plný nebezpečí a kouzel. Každý hráč má svou postavu, kterou vylepšuje v průběhu hry, získává nové předměty, bojuje s nestvůrami, ale i ostatními hráči. Kdo je dostatečně silný, může se vypravit do středu hrací desky, aby získal Korunu moci a zvítězil. Nová edice je krásně graficky zpracovaná. Přestože se jedná o velkou hru, pravidla nejsou náročná.

Hru Talisman můžete vyhrát. Stačí, když e-mailem odpovíte tentokrát na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 22. září a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 8.–22. září 2015 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Z kolika postav si ve hře Talisman můžete vybírat? Jmenujte jako příklad alespoň pět postav, kterými se můžete ve hře stát.

2. Velká herní deska je rozdělena do několika pásů-regionů. Kolik jich je a jak se označují?

3. Jmenujte alespoň tři hry (ne rozšíření), které pro letošní rok Blackfire ještě připravuje?

4. Co se vám na portálu Hrajeme.cz líbí/vyhledáváte a co zde postrádáte?

Nápovědu najdete na stránkách Hrajeme.cz.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakce@hrajeme.cz s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Talisman.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být fanouškem stránky Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

Blackfire-logo

 

 

 

 

 

Talisman v katalogu Hrajeme.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář