Hrajeme.cz
BleskovkyPořadyVideo

JOUOB.cast@173 – ROZHOVOR: Euthia – Torment of Resurrection

Plzeňský deskoherní pořad Jouob.cast pokračuje 173. dílem, ve kterém vás čeká rozhovor s Tadeášem a Markétou, kteří stojí za epickou hrou Euthie.


Týden nazpět se Euthiané – Tadeáš Spousta a Markéta Bláhová – vytasili s informací, že se oproti původním představám vytvořit rozšíření k Legendám země Euthie, plánuje nová hra, která z předchozí vychází, ale jde v podstatě o novou edici, která se navíc chystá na celosvětový trh v podobě kickstarterové kampaně.

Co je k tomuto rozhodnutí vedlo, že to nebylo zrovna rozhodnutí jednoduché, ale z pohledu kvality nové hry vlastně osvobozující. Co je v ní nového a nejde jen o obyčejný reskin původního počinu. Proč je J.c tendenční. A spousta dalších informací o chystané fantasy rpg novince inspirované a ovlivněné Baldur‘s Gate či Heroes of Might and Magic. (Mimochodem @lladjexovi se konečně podařilo protlačit i slavný Planescape Torment, který z toho cítil od začátku, ale Tadeáš ho neznal.) Prostě spousta čerstvých a doposud interních informací pro hráče, ale i autory deskových her, které se můžete dozvědět.


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář