Hrajeme.cz
Nové hry

K dispozici je nové deluxe rozšíření LCG Hry o trůny: Králové ostrovů

Mezi novinkami posledních měsíců roku 2018 bylo i deluxe rozšíření karetní Hry o trůny: Králové ostrovů. Zaměřuje se na rod Greyjoyů, kteří od nepaměti vládnou drsným Železným ostrovům a podnikají nájezdy na ostatní království Západozemí. Obsahuje stejně jako u předešlých edic také další karty pro další frakce, neutrální karty a karty plánů, které můžete použít k rozšíření jakéhokoliv balíčku.

Rozšíření představuje především hrůzostrašné železné nájezdníky rodu Greyjoy. Díky němu bude moci postavit různorodé balíčky tohoto rodu. Je to agresivní a ničivá frakce. Úspěšně se soustředí na vojenské výzvy, zabíjení soupeřových postav a například ohrožuje i karty v balíčku soupeře pomocí klíčového slova drancování.

Můžete se setkat například s postavami Aša Greyjoy, Aeron Mokrý vlas, Balon Greyjoy, s doplňky jako Kapitán flotily, Rudý déšť, lokacemi jako Zlatá bouře, Průzkumná veslice, událostmi jako Co je mrtvé, nemůže nikdy zemřít, Noční nájezd či plány jako Koordinovaný útok, Zmocníme se Západozemí!


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář