Hrajeme.cz
Chystá se

MindOK připravuje atmosférickou hru s figurkami Nemesis

MindOK dnes oficiálně oznámil, že připravuje velkou dobrodružnou hru Nemesis s krásnými figurkami, která pochází z dílny Awaken Realms. S hrou se mohli seznámit zájemci, kteří v loňském roce navštívili veletrh SPIEL v německém Essenu. Je určena pro 1–5 hráčů od 12 let. Jedná se o tematickou kooperativní hru, která v sobě skrývá řadu herních prvků. Čeká na vás hororové sci-fi téma v temně laděné grafice.

Nemesis – ukázka herního plánu

Hráči představují posádku kosmické lodi, která byla probuzena z hibernace. Loď hlásí kritické selhání systému. Cílem hry je situaci vyřešit a vrátit se na Zemi. Musí proto zjistit, co se stalo. A také, kam se podělo tělo jednoho člena posádky, jehož hibernační schránka byla poškozena. Připravte se proto na hru o přežití. Čeká vás nelehký úkol a zákeřný nepřítel. Hra slibuje atmosféru jako legendárního filmu o vetřelci.

Ve hře má každý hráč svou postavu. Můžete hrát za kapitána, pilota, mechanika, vědce, průzkumníka či vojáka. Každý má své schopnosti. Herní plán je variabilní. Těšit se můžete na atmosférickou hru s množstvím krásných, detailně provedených figurek.

V češtině by hra Nemesis měla vyjít v první polovině roku 2019.

Ukázka figurek.

 

Ukázka karet:

 

 

 

 

 


Související články:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář