Hrajeme.cz
Nové hryPro náročné

Nespoutaní bohové nové dynastie vstupují do Rising Sun

Dalšími dostupnými novinkami jsou dvě rozšíření strategické hry Rising Sun, a to Nespoutané bohy a Invaze dynastií. Do hry přináší nová pravidla, karty a figurky. Díky Invazi dynastií si můžete zahrát i v 6 hráčích. Celkově obohacují hru a poskytují nové možnosti. Pro fanoušky této hry jsou jasnou volbou.

Nespoutaní bohové obsahují novou sadu karet ročních období, které můžete použít i do standardní hry. Hlavní součástí jsou nové figurky bohů, je jich sedm. Do hry vyberete vždy čtyři. Do hry vstoupí ve fázi uctívání bohů, pokud jsou uctíváni. Hráč boha ovládá jako figurku klanu. Bůh také provincii ovlivňuje svými schopnostmi. Například Amaterasu ochraňuje nejčestnější klan – figurky hráče s nejvyšší ctí nemohou být v provincii zabity jiným hráčem.

Také Invaze dynastií přináší novou sadu karet ročních období. Nejdůležitější ale je, že získáte celé dva nové klany: Měsíce a Slunce, takže si zahrajete i v 6 hráčích. Figurky klanu Měsíce mají základní sílu 2, v jedné provincii ale nesmíte mít více než 2 figurky. Klan Slunce zas získá minci a bod v případě, že zvítězí při nerozhodné situaci díky cti (soupeř je naopak ztratí). Navíc je v rozšíření 7 karet Šťastných bohů. Využijete je jen ve hře s alespoň jedním klanem z tohoto rozšíření. Jedná se o monstra s unikátními vlastnostmi jen pro klan Měsíce a Slunce (ty však nemohou získat žádné karty normálních monster).

Jedná se o česko-maďarsko-polské vydání, takže kromě nových figurek v krabici najdete několik pravidel, ale i balíčků karet a další komponenty, které můžete využít při hře s přáteli z Polska či Maďarska 🙂


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář