Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

Příběhy z kostek pokračují Mystériem a Divočinou

Mezi novinkami se objevili také dvě nenápadné krabičky, které obsahují sadu po devíti kostkách s obrázky. MindOK vydal další dvě vyprávěcí hry z řady Příběhy z kostek. Přináší nová témata, první Mystérium, druhá Divočinu. Každou z nich si můžete zahrát samostatně.

Příběhy z kostek si dobře zahrajete ve dvou hráčích i ve větší skupině. Je to jednoduchá hra, kterou si zahrajete s kýmkoliv a vzít si ji můžete kamkoliv. Stačí hodit kostkami a začít vyprávět příběh tak, abyste do něj zakomponovali obrázky na kostkách. Ke hře můžete přistoupit kooperativně a společně vyprávět jeden příběh, nebo můžete soutěžit o to, kdo vymyslí nejpoutavější příběh. Obrázky na kostkách poskytují nepřeberné množství kombinací, takže každý příběh bude jedinečný.

Mystérium přináší kostky s motivy z hororů a tajemných příběhů, ducha, pavučinu, klauna, lebku. Divočina zas obsahuje kostky s různými zvířaty, pastmi, cestovateli. Obrázky jsou opět inspirativní.

Hry Příběhy z kostek u nás vyšla již v roce 2012 a od té doby se dočkala několika edic. Nic vám nebrání, abyste je kombinovali a obohacovali tak vyprávění o nové motivy.

Související články

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář