Hrajeme.cz
Chystá se

REXhry připravují kostkovou hru Roll Player

Mezi novinkami, které letos chystají REXhry, a není jich málo, je i velmi pěkná hra Roll Player. Určena je pro 1–4 hráče od 10 let. Během hry půjde o to, abyste si vytvořili co nejlepší postavu, kterou byste si například vybrali pro hru na hrdiny (RPG). Vybírat si budete mezi tradičními fantasy rasami, jako je elf, trpaslík, skřet.

Zdroj: BGG.

Každá postava do začátku dostane přidělené povolání, něco o své minulosti a přesvědčení. Je to základ vaší postavy a také podmínky, které se snažíte naplnit. Pak se již hra točí především okolo schopností postavy a kostek. Pomocí umisťování kostek na kartu své postavy budete určovat hodnotu schopností, jak je znáte například ze RPG hry Dungeons & Dragons – síla, dovednost, konstituce, inteligence, moudrost, charisma. Každá se bude skládat ze tří různobarevných kostek.

Během hry si také nakupujete karty s vybaveních a různých dovedností. Za ně na konci hry také získáte další body. Hráč s nejlépe ohodnoceným hrdinou vyhraje hru. Během této hry si vlastně vytrénujete svého hrdinu, aby byl připraven na další dobrodružství.

Těšit se můžete na velmi pěknou kombinační hru s kostkami.


Související články:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář