Hrajeme.cz
Chystá se

Rivalové oživí závody formulí

Koncem léta se dočkáme také závodní hry Rivalové. Její české vydání připravuje MindOK. Jedná se novou edici hry Top Race od známého autora Wolfganga Kramera, kterou pod názvem Downforce připravilo IELLO. V této hře, která je určena pro 2–6 hráčů od 8 let, zažijete vzrušující závody formulí. Nemusí ale zvítězit ten, kdo protne cílovou čáru jako první, ale ten, kdo chytrou hrou a sázkami na správnou závodníky vydělá nejvíce peněz.

Hra Rivalové je kartami řízená závodní hra, ve které pomocí karet ovládáte všechny závodní formule. Během závodu si můžete několikrát tajně vsadit na to, kdo zvítězí. Čím dříve správně vsadíte, tím více inkasujete. Na své si ale přijdou i úspěšní závodníci.

K dispozici budete mít oboustranný hrací plán se dvěma tratěmi. Každá má své své specifické nastavení, nikdy ale nechybí úzká místa, kde bude větší tlačenice. Hra přinese krásné formule a pěkně zpracované karty, aby zážitek ze hry byl co nejlepší. Celkové grafické zpracování a zdůraznění osvědčených mechanismů, které zaručí dobrou znovuhratelnost, jsou největší změny osvědčené hry.


Související články:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář