Hrajeme.cz
Nové hryPro náročné

Rozšíření Adrenalin DLC přináší 6. hráče a týmovou hru

Skočit do arény s dokonalou high-tech výbavou a utkat se v krvavém boji, to umožňuje Adrenalin. S rozšířením Adrenalin DLC získáváte nové možnosti. U nás ho koncem minulého roku vydal MindOK ve spolupráci s CGE. Původní hra, která vyšla v roce 2016, je určena pro 3–5 hráčů. S rozšířením si můžete zahrát i v šesti. Adrenalin je hra, které se podařilo převést akční počítačovou střílečku do deskové podoby.

Součástí rozšíření je nová postava, abyste si mohli zahrát týmovou hru. Nic vám ale nebrání ji použít ve standardní hře. Jmenuje se Echo a je to robot, jehož výroba byla z bezpečnostních důvodů ukončena.

Inovací se dočkaly i jednotlivé postavy. Každá získává zvláštní schopnost, a také dvojici speciálních zbraní, které jí umožňují svou schopnost efektivně využívat. Nepočítají se do limitu 3 zbraní, takže je nemusíte odhazovat. Novinkou je adrenalin rush. Je to nový herní mechanismus, který vám umožní odemknout si vylepšené akce, musíte ale zranit sami sebe.

Nejvýraznější novinkou je týmová hra. Proti sobě se postaví dva tříčlenné týmy. Každý tým může ovládat 1–3 hráči. Pokud chcete uspět, musíte v týmu dobře spolupracovat a efektivně využívat své schopnosti a pečlivě vybírat cíle. Akční karty hrajete jen za postavy, které ovládáte, nelze je v týmu sdílet. Výrazně jinak funguje zranění. Žetony zranění, která způsobíte soupeřům, umisťujete do speciálního kruhu zranění. Nedáváte je přímo na plány soupeřů. Až na konci tahu vašeho týmu, pokud je kruh zranění zaplněn, rozdělíte všechny zranění z kruhu nepřátelům.

Rozšíření obohacuje hru o další možnosti a poskytuje nový herní zážitek. Přitom zachovává původní atmosféru hry.


Související články:Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář