Hrajeme.cz
Nové hryPro náročné

S Detektivem se vydáte po stopách zločinu

Oblíbili jste si detektivky? Rádi řešíte různé záhady? Chcete zažít trochu napětí? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, pak si určitě vyzkoušejte novou hru Detektiv: Po stopách zločinu, kterou v češtině vydaly REXhry. Je to kooperativní deduktivní hra pro 1–5 hráčů od 16 let na 2–3 hodny. Určena je tedy starším hráčům, kteří mají rádi hry s příběhy a silnou atmosférou. Autorem hry je Ignacy Trzewiczek, který stojí například za kooperativní hrou Robinson nebo karetní hrou Settlers: Zrod impéria.

Vítejte, detektivové! Nacházíte se v agentuře Antares, nejmodernější vyšetřovací agentuře na světě. Pracujete pro Antares, který spadá pod FBI, takže jste ve státních službách.

Každý hráč ve hře představuje vyšetřovatele, který má jedinečné schopnosti a dovednosti. Vaším úkolem je vyšetřovat jednotlivé případy, celkem jich ve hře najdete pět a budete je procházet postupně. Těchto pět případů je propojeno jednou příběhovou linií. Pokud chcete uspět, musíte získávat informace, hledat stopy, které představují karty. Na konci hry budete odpovídat na otázky a získávat vítězné body, které učí, zda jste uspěli, nebo prohráli.

Ke hře budete potřebovat připojení k internetu, protože během hry budete využívat databázi Antares. Najdete v ní svědecké výpovědi, přepisy výslechů, ostatní materiály související s případy a osobní složky k hlavním postavám ve hře. Nezbytné pokyny najdete v samostatném Průvodci databází Antares.

Detektiv je ve své podstatě zážitková hra pro partu lidí, kteří si ji chtějí užít. Najděte si proto pro hru čas, nehrajte ve spěchu, prostě si hru užijte.

 

Více o hře Detektiv: Po stopách zločinu:

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář