Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o balíček her na léto: Knarr, Duch mini a Heckmeck z žížalek mini

Soutěžit o letní balíček her, který zahrnuje rodinnou hru Knarr, postřehovou hru Duch mini a kostkovou hru Heckmeck z žížalek mini, můžete do 9. července 2024. Můžete ho vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Knarr je rodinná hra, ve které se stanete vůdcem vikingské družiny, složíte svou posádku, abyste se vydali na obchodní a dobyvatelské výpravy. Jde o přístupnou hru s širokou škálou možností a rozhodnutí.

Duch mini je známá a úspěšná postřehová hra v kompaktní plechové krabičce.

Heckmeck z žížalek mini je jednoduchá kostková hra v praktické malé plechovce. Zvítězí v ní ten, komu se podaří ukořistit nejvíce pečených červíků.

Termín soutěže: 27. června–9. července 2024

Soutěžní otázky:

  1. Pro kolik hráčů je připravena hra Knarr na obrázku v článku o chystané hře na Hrajeme.cz?
  2. Pro kolik hráčů je určena hra Duch?
  3. Ze kterých tří her jsou herní komponenty na fotce?

Anketa: Jaké deskové hry si rádi berete na dovolenou/prázdniny a proč? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (Sledovat) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Mohlo by vás také zajímat

11 komentáře

Sona.V 8.7.2024 at 22:18

na dovolenou voděodolný Dobble – dá se hrát na pláži a nemusíme se bát o zničení hry

fi_042 6.7.2024 at 11:14

Jedině skladné, rychlé hry, většinou stejně není čas hrát. Dříve jsme hrávali Star realms, poslední dobou spíše pexeso nebo Lama Párty.

jakol 5.7.2024 at 22:49

Na dovolenou si bereme rychlé karetní hry. Hry, které jsou svižné a nezabírají moc místa v kufru. Např. Kabo, Švábí salát, Papírové moře apod.

Moor 3.7.2024 at 15:33

Většinou nějakou karetku, aby nezbarala moc místa a cestou se moc neponičila.

Daw8ID 2.7.2024 at 10:41

Azul a Splendor, protože se hry dají snadno sesypat z krabice do něčeho menšího a komponenty nelétají, když zafouká. Pak takové menší věci, jako Výbušná koťátka, Milostný dopis, Nox…prostě hry na relax, kde není potřeba moc přemýšlet a fungují na večerní odreagování. 🙂

P.S.: Ta prezentace obrázků je tady na nic, během psaní komentáře mi formulář skáče pořád nahoru a dolů, jak se mění výška obrázků.

Kulfas 2.7.2024 at 7:02

Na dovolenou bereme většinou menší, rychlejší hry, které nezaberou moc místa a dají se tak hrát téměř všude. Proto to většinou bývají karetní hry jako je třeba Milostný dopis 🙂

bggx 1.7.2024 at 11:59

Vzdy iba male kusky, vacsinou kartovky = munchkin, mind, star realms a pod.

Jan Kedra 1.7.2024 at 11:15

Na dovolenou si rádi bereme Osadníky z Katanu – Karetní hru, kterou jde hrát i v autě (teda kromě řidiče :D). Jinak si ještě rádi bereme Královské rošády – starší hra, ale pořád vynikající 🙂

maneek 1.7.2024 at 8:36

Nějaké karetky, nebo sólovky – je to skladné a rychlé.
Ale letos budu mít snad deskoparťáka, takže Heat a Mars teraformace – Expedice Ares to jistí!!!

radim 28.6.2024 at 8:30

Na dovolenou si nejraději bereme spíš kratší a svižnější hry, které nezaberou tolik místa v kufru, protože ne vždy je čas na něco komplexnějšího.

Mr.Behemoth 28.6.2024 at 7:38

Na dovolenou jsme si dříve brali i větší hry jako Great Western Trail nebo Zámky šíleného krále Ludvíka, ale teď musíme volit dětské varianty, takže vítězí zpravidla Dobble, Dragomino nebo nyní oblíbení Hrdinové Hlubokého hvozdu 🙂

Připojte svůj komentář