Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o deskovou hru Fallout

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o hru Fallout můžete do 23. října 2018. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na FacebookuTwitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Fallout je dobrodružná hra podle počítačové předlohy. Vstoupíte v ní do post-apokalyptického světa po jaderné válce. Představujete přeživší, kteří se vydávají do krajiny plné nepřátel, mutantů, radiace a dalších nebezpečí. Uspějete jen tehdy, pokud budete získávat zkušenosti, prozkoumávat, obchodovat a plnit různé úkoly. Je přístupná i příležitostným hráčům, kteří si chtějí zahrát větší hru s příběhem a atmosférou. Vaším úkolem je pomáhat lidem, kteří přežili, a získávat vliv. Vyhraje ten, kdo dosáhne potřebného vlivu jako první.

Termín soutěže: 9.–23. října 2018 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Fallout, kterou do soutěže věnoval Blackfire, získal Jan D. z Prostějova.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

1. Může se v deskové hře Fallout stát, že všichni hráči prohrají?

2. Kolik je ve hře Fallout postav, z nichž si můžete vybírat, a kolik obsahuje scénářů?

3. Na kterou hru, kterou Blackfire ještě do konce roku připravuje, se nejvíce těšíte?

4. Anketa: Pořizujete si obaly na karty, krabičky či jiné herní doplňky? Nebo to považujete za zbytečné?

(správné odpovědi viz níže)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, místo bydliště, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

 

 

 

 

 

 

Fallout v katalogu Hrajeme.cz:

Odpovědi na soutěžní otázky:

1. ano, všichni mohou prohrát

2. hra obsahuje 5 postav a 4 scénáře

3. Hodně se těšíte například na Twilight Imperium 4. ed., Shadows: Amsterdam, Decrypto, Discover: Země neznámá, Zombicide: Zelená horda

4. Obaly na karty pořizuje zhruba 2/3. Zde jsou některé vaše odpovědi:

  • Obaluji prakticky všechny karty s výjimkou levných her. Inserty kupuji jen zřídka, jen na hry, které hraji hodně často.
  • Obaly nekupujeme. Vždy se k hernímu materiálu snažíme chovat tak, aby i bez ochrany vydržel.
  • Kupoval jsem obaly na karty, ale už jsem od toho upustil. Zbytečně to navyšovalo cenu hry. Myslím, že karty jsou v současnosti tak kvalitní, že se nezničí ani při opakovaném používání.
  • Obaly na karty ano – sice se hůře míchají, ale už se několikrát stalo, že je zachránily od poškození pitím/jídlem atd. Krabičky využívám buďto originální, nebo si dělám vlastní tak, aby se mi tam vešly všechny rozšíření
  • Ano. Kupuji si obaly, laminuji kartičky, vyrábím si pořadače apod.. Je to důležité, zvyšuji si znovuhratelnost, usnadňuji si přípravu hry.
  • Prakticky pouze u sběratelských karetních her či u těch, kde jsou obaly enormně šikovné a praktické či přímo určené (Munchkin, Fluxx). Jinak nikoli. Čas od času se objeví možnost dopořídit si ztracenou součástku, což je neodolatelné. Obecně vzato mi chybí nějaké šikovné univerzální počitadlo bodů.
  • Záleží od hry využitia kariet – GWT mám obalený, lebo sa hráva častejšie a balíček kariet sa neustále premiešava, u Eldritch Horror sa mi to zdá zbytočné, keďže karty hráč nemusí držat v ruke a tým pádom sa tak často neopotrebujú. Takže veľa záleží od danej hry.
  • Rozhodně ano, chci aby desková hra zůstala v co nejlepším stavu.

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář