Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Bystroočko

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o novou postřehovou hru Bystroočko můžete do 4. září. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Bystroočko je rychlá postřehová hra využívající unikátní otočné kolečko. Hráči s jeho pomocí hledají symboly na vyložených kartách. Ty se ukazují v různých okénkách na kolečko. Musíte proto rychle točit a přitom sledovat ubíhající obrázky. Hra je díky tomu akční a zábavná. Zahrajete si ji ve 2–6 hráčích od 6 let.

Termín soutěže: 15. srpna–4. září 2018 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Bystroočko, kterou do soutěže věnoval MindOK, získal Josef J. ze Žďáru nad Sásazovou

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

(správné odpovědi viz níže)

1. Otočné kolečko ve hře Bystroočko je oboustranné, jakou mají barvu?

2. Hra také poskytuje různé varianty pravidel, jmenujte alespoň jednu?

3. Kdy vyšlo nové rozšíření hry Mars: Teraformace, které má název Předehra?

4. Anketa: Proč hrajete moderní deskové hry?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

 

 

 

 

Bystroočko v katalogu Hrajeme.cz:

Odpovědi na soutěžní otázky:

1. Kolečko má červenou a zelenou stranu.

2. Hra má například variantu Vyprávěná.

3. Rozšíření Předehra ke hře Mars: Teraformace vyšlo v červenci 2018.

4. Anketa: Proč hrajete moderní deskové hry? Zde jsou vybrané odpovědi:

  • pretože ich môžem hrať s priateľmi, s priateľkou, niekedy aj sám, sú na vysokej úrovni po všetkých stránkach a zbožňujem ich tak ako všetky iné druhy hier 🙂
  • Skvělé odreagování a zábava od této moderní doby, kdy celý den sedím v práci u monitoru.
  • Protože si rádi hrajeme, jak s dětmi, tak sami s manželem, kdy si u toho oddechneme a všichni se také nasmějeme. Když chceme soupeřit, tak na nikoho nebereme ohledy ani na nejmenší. A tak se všichni učíme u různých moderních her něčemu přiučit, naučit se prohrávat, zapřemýšlet, ale hlavně se pobavit.
  • Protože deskové hry nabízejí možnost interakce mezi hráči, komunikaci při hře. Navíc rozložený herní plán s komponenty má určité kouzlo 🙂
  • Jde o skvělý způsob odreagování, vyplnění volného času, poznání nových lidí, nebo setkání se starými známými. Her mám celou řadu a snažím se je mít alespoň částečně rozdílné, aby se dalo hrát s kýmkoliv, kdo dorazí.
  • Díky velkému výběru různých témat i herních principů většinou i s poutavou tématikou. Já beru deskové hry jako čas aktivně strávený s rodinou nebo přáteli.
  • Protože nás to hrozně baví! Mam tři syny a úspěšně je navadim na tuhle „cestu“.
  • Láska na první pohled, od chvíle, kdy mi maminka vystřihla a podlepila první hry ve Sluníčku v 70tých letech. Když pak 90tých začaly vycházet ty modernější, nebylo úniku…
  • Skvěle strávený čas s rodinou, přáteli. Možnosti být na chvíli farmářem, vinařem, velitelem armády, dobrodruhem, zdravotníkem… a výzva (porazit soupeře, porazit hru, vyluštit záhadu, zachránit svět).

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář