Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Star Wars: Vnější okraj

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY   Soutěžit o hru Star Wars: Vnější okraj můžete do 8. října 2019. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na FacebookuTwitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Star Wars: Vnější okraj je dobrodružná hra, která vychází ze Star Wars universa. Nenavazuje na konkrétní události z filmů. Setkáte se v ní ale s řadou známých postav, jako jsou Han Solo, Bobo Fett či Lando Calrissian. Ve hře představujete pašeráky, žoldáky a lovce odměn, kteří se chtějí proslavit, aby se stali žijící legendou. Vylepšujete pro to svou loď, získáváte vybavení, plníte zakázky a různé úkoly. Zvítězí ten, kdo jako první dosáhne potřebné proslulosti.

Termín soutěže: 26. září–8. října 2019 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Star Wars: Vnější okraj, kterou do soutěže věnovala společnost Blackfire, získal Adrián N. z Prahy.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

 1. Co se stane, když je vaše postava ve hře SW: Vnější okraj poražena?
 2. Jakými způsoby získáváte ve hře SW: Vnější okraj body proslulosti, které potřebujete k vítězství?
 3. Jak se v češtině jmenuje nové rozšíření deskové Hry o trůny (2. ed.)?
 4. Anketa: Hrajeme slaví 5 let jako nezávislý internetový magazín. Co bysta nám popřáli?

(správné odpovědi najdete níže)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, místo bydliště, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.


Star Wars: Vnější okraj na Hrajeme.cz

Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. Hráč položí svou figurku, ve svém následujícím tahu ve fázi plánování ztratí 3000 kreditů a tajné karty. Následující fáze akcí a střetnutí již hraje standardně.
 2. Je třeba plnit zakázky, osobní cíle, získávat odměny za dopadení zločinců, doručovat ilegální náklad, bojovat s hlídkami impéria, ale i jiných frakcí.
 3. Nové rozšíření deskové hry Hra o trůny se jmenuje Matka draků.
 4. Anketa: Hrajeme slaví 5 let jako nezávislý internetový magazín. Co bysta nám popřáli? – děkujeme za všechna vaše přání, zde vybíráme alespoň některá:
  • Přeji jen to nejlepší a plno čtenářů, co vám budou dělat radost a přát k dalším narozeninám.
  • Ať se daří jako doposud, mnoho skvělých zpráv a článků ze světa deskových her a ať je tu Hrajeme.cz ještě dlouho s námi 🙂
  • Aby se Vám dařilo i v následujících letech udržet neustále aktivní web, spoustu nových fanoušků/ uživatelů a v neposlední řadě spoustu radosti z činnosti co děláte.
  • Vše nej a minimálně dalších 5 let. Odvádíte super práci a máte výborné soutěže. Ať se daří 😉
  • Plno nových deskových her k recenzování a užití si, plno fanoušků, kteří tyto stránky velice ocení a také co nejvíce lidí, kterým recenze a informace zde uvedené pomohou k výběru ideální hry, u které si užijí spoustu zábavy.
  • Aby ste mali stále nápady na kvalitné články a na to, ako stránku zlepšovať 🙂

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář