Hrajeme.cz
Nové hryPro náročné

Tlama Games přináší dvě nové hry ze Západního království

Dvě novinky má skladem i malé vydavatelství Tlama Games, které se zaměřuje na strategické hry pro náročnější hráče. Jedná se o hru Paladinové Západního království a hru Architekti Západního království. Jejich autorem je Shem Phillips, který stojí i za hrou Nájezdníci ze severu.

Architekty Západního království si zahrajete v 1–5 hráčích od 12 let. V roli architektů se snažíte o udržení svého postavení u dvora tím, že stavíte nejrůznější stavby, které zapůsobí na krále. Získáváte proto suroviny, najímáte učedníky a taky musíte hlídat své pracovníky, protože konkurenční architekti se budou snažit brzdit váš pokrok.

Paladinové Západního království jsou zasazeni do období rozvoje Západofranské říše kolem roku 900. Hranice říše je potřeba bránit proti nejrůznějším nájezdníkům a nepřátelům. Budete proto stavět tvrze a opevnění, vysílat misionáře a bojovat s cizinci. Pomáhat vám budou také královi paladinové. Během hry zvyšujete svou víru, sílu a vliv, posílíte tím své akce a na konci hry budete odměněni vítěznými body. Paladiny si zahrajete v 1–4 hráčích od 12 let.

Obě hry jsou k dispozici v češtině, pravidla i herní materiál.


Související odkazy:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář