Hrajeme.cz
Nové hryPro náročnéUnboxingVideo

Ztracené vědění rozvíjí příběh hry Eldritch Horror

V tomto týdnu jsem se dočkali prvního rozšíření hry Eldritch Horror v češtině, které má název Ztracené vědění. Obohacuje hru o nové karty, které jednoduše zamícháte do příslušných balíčků a dalších součástí hry Eldritch Horror. Všechny karty rozšíření jsou označeny ikonkou knihy, takže je dobře rozlišíte od karet základní hry.

Eldritch Horror je kooperativní hra, která je zasazena do mysteriozního světa H. P. Lovecrafta. Hráči v rolích vyšetřovatelů řeší mystické záhady a brání lidstvo před hrůzami, které si našly cestu do našeho světa. Především se snaží zachránit svět před příchodem Prastarého, bytost nepředstavitelné síly. Rozšíření přináší nového Prastarého Yiga a také nové karty mystérií pro stávající prastaré.

 

Příběh praví, že Prastaří zesílili a jsou připraveni vtrhnout do našeho světa. Vyšetřovatelé proto v rozšíření získávají nové artefakty, karty výhod a kouzel. Musí odhalit ztracené vědění dávných civilizací, které skryl čas. Jen s těmito znalostmi je možné svět ochránit.

Rozšíření Ztracené vědění určitě potřebuje každý, kdo hraje a má rád Eldritch Horror. Přináší totiž na 240 karet, hra je díky nim daleko variabilnější, takže se máte na co těšit.

Unboxing hry, které připravilo Pelikání hnízdo (délka videa: 11:59 min.):


Související články:

Eldritch Horror: Ztracené vědění v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář