Hrajeme.cz

Labyrinth mini

Originální název:
Labyrinth mini
Rok vydání:
není známo
Počet hráčů:
2 až 6
Věk:
Hra je určena pro dospělé hráče a pro rodiny s dětmi od 8 let.
Doba hraní:
Není známo (nebo nelze určit)
Doporučení rodiny:
Není známo nebo nedokážeme zařadit.
Doporučení hráče:
Není známo nebo nedokážeme zařadit.

Kategorie:

Popis

Prozkoumej bludiště možností. S příchodem karetní verze klasické stolní hry Labyrint získáváte nekonečné množství kombinací. Prožívejte vzrušení při vyhledávání nových průchodů bludištěm labyrintu. Sbírání pokladů Vás přivede k vítězství

Další informace

Míra náhody

Počet hráčů

Věk hráčů

Doba hraní

Počeštění

Rok vydání
Míra interakce

Míra složitosti

Míra humoru

Doporučení rodiny

Doporučení hráče

Výrobci

Autoři

Recenze

 1. Effka

  hru mám již dlouho, jako dítě jme jí doma hráli často…… určitě doporučuji 🙂

 2. matrosh

  Karetní labyrint je podle mě daleko náročnější hrou než se na první pohled zdá a pokud chcete opravdu vyhrat a brát více karet váš mozek se docela zapotí. Dle mého skromného názoru daleko lepší a zábavnější než Carcassonne, ale stejně dostupné.

 3. ivetacek

 4. ekyticka

 5. Sai

 6. palcice

 7. Veroslavka

 8. Kelt

 9. ta*jemná*

 10. uglugf

 11. Brisco

 12. Rybka

 13. palo75

 14. Honza

 15. The Hammer

 16. Manas

 17. Sagapo

 18. sehes

 19. Annie

 20. Ladik81

 21. Jekor

 22. Frigo

 23. rix

 24. Adee

 25. Jitulka

 26. Adam

 27. Mr Krtek

 28. karel

 29. tučňák

 30. Prófa

 31. Anna

 32. REM

 33. Gandalf

 34. Piškuntál

 35. Roman

 36. Dejan

 37. PepaK


  Chystáte se na cestu a máte možnost vzít sebou jen příruční zavazadlo? Čekají vás dvě tři noci v pensionu a cesty autobusem s malým batůžkem na poznávacím zájezdu? Nechcete sebou tahat velké krabice a spoustu serepetiček vhodných leda tak ke ztracení a přesto si chcete vzít nějakou „“malou““ a však alespoň částečně plnohodnotnou hru? Tak právě Mini labyrinth je ta správná volba. V malé krabičce naleznete 50 hracích karet, které se v malém pytlíku vejdou třeba do náprsní kapsy u saka.
  Princip hry je velmi jednoduchý. Vaším úkolem je postupným přikládáním karet s částí labyrintu vytvářet návaznosti chodeb na všech stranách přiložené kartičky. Hráči mají v ruce vždy k dispozici dvě kartičky a střídají se po přiložení jedné karty. V labyrintu chodeb se nacházejí různé vzácné předměty (poklady). Pokud se vám podaří přiložit kartičku tak, že vznikne přímá cesta od jednoho shodného předmětu (na nově přiložené kartičce) k druhému shodnému předmětu je tato druhá kartička vaše. Tuto kartičku si můžete vzít pouze za předpokladu, že všechny ostatní sousedící kartičky zůstanou součástí labyrintu a to alespoň jednou svou celou stranou. Pokud se vám podaří dostat na jednu cestu více stejných předmětů jsou všechny kartičky s tímto předmětem vaše. Na konci hry vyhrává pochopitelně ten kdo má nejvíce nasbíraných karet.
  Jak vidět jde o jednoduchou, odpočinkovou a velmi skladnou hru, která sice neoplývá příliš originální myšlenkou, ale i přesto se v ní dá taktizovat a volit různé strategie.

 38. golmon

 39. Amarth

 40. Jaru

 41. Martin Blatný

 42. Matěj Baťha

Přidat recenzi