Hrajeme.cz
BleskovkyRady, nápady, tipy

Krycí jména získala mobilní verzi

Ode dneška 14. prosince si do svého mobilního zařízení s Androidem či iOS můžete stáhnout elektronickou verzi hry Krycí jména, a to za zavádějící cenu 25 Kč, která bude platit následujících 6 měsíců (do května 2023). Nejedná se ale o čisté převedení úspěšné deskové hry do elektronické podoby. Hra využívá možností digitálního světa a nabízí řadu vychytávek navíc. Novinkou jsou například nejrůznější výzvy a varianty. To nejzábavnější ze hry, kdy napovídáte a hádáte slova a snažíte se být rychlejší než druhý tým, zůstává zachováno.

Můžete využít celou škálu herních módů, od on-line hraní, přes pass & play, po tahovou hru proti jiným hráčům či sólo. Hra prošla pečlivým testováním, a vypadá to, že vše klape na výbornou. Hru si můžete stáhnout v:

Odkaz: Oficiální stránka hry: https://krycijmena.com/

Pokud patříte mezi fanoušky Krycích jmen, pak by vám její elektronická verze neměla ujít. Hra je založena na slovních asociacích a kreativní práci s jazykem. Jako taková je výborným prostředkem trénování jazyka i paměti.

Mimochodem stojí také za zmínku, že se Krycích jmen (ve všech variantách) již ve světě za 7 let prodalo na 12 500 000 ve 46 jazycích. To je parádní výkon.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář