Hrajeme.cz
BleskovkyPředstavení hry

Vyzkoušejte tajemnou audiohru Echoes: Housle

Echoes je série unikátních kooperativních her, ve kterých hráči musí dobře naslouchat, aby vyřešili záhadu. Po TanečniciPrstenu či Koktejlu si můžete nově zahrát Housle. Hra je určena pro 1–4 hráče od 14 let. Pravidla jsou ale jednoduchá, takže si ji zahrajete i s dětmi v rodině. Vaším úkolem je odhalit celý příběh s pomocí propojování předmětů se zvukovými stopami. Jedná se o originální hru, která není dlouhá ani náročná, dobře si ji zahrajete třeba na dovolené s přáteli.

Hra obsahuje sadu karet s předměty, které byly svědky událostí, jež vám zprostředkuje zvukový záznam. Budete proto potřebovat aplikaci Ravensburger Echoes, která je kompletně v češtině a stáhnete si ji zdarma. Pak si už jen připravíte na stůl karty 6 kapitol a 18 karet předmětů.

Hrajete se tak, že postupně skenujete karty kapitol a předmětů. Při jejich prozkoumávání uslyšíte ozvěny z minulosti. A vy se budete snažit každou kapitolu poskládat s předměty do správného pořadí na základě indicií, které jste v nahrávkách zaznamenali. Nejprve hledáte správné předměty ke každé kapitole a nakonec pořadí kapitol. Tak odhalíte celý příběh.

Echoes: Housle vás zavedou do Vídně roku 1788. V divadle Burgtheater byla po koncertě nalezena dvě mrtvá těla. Vaším úkolem je vyřešit tento případ.

Pokud máte rádi detektivní hry a řešení různých záhad, ale nechcete zrovna nic komplikovaného, pak hru Echoes: Housle určitě vyzkoušejte. Je jednoduchá a výborně zpracovaná. Dobře si zahrajete ve dvou či ve třech hráčích, ale počet hráčů je omezen jen tím, abyste se dokázali shodnout na řešení.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář