Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Marvel Dice Throne: Sada 2

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o novinku Marvel Dice Throne: Sada 2 můžete do 7. května 2024. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Marvel Dice Throne: Sada 2 je karetně-kostková hra, ve které se proti sobě postaví superhrdinové ze světa Marvelu. Primárně je určena pro dva hráče, který spolu svedou souboj, ale můžete si zahrát i ve více hráčích. Hra je určena pro 2–6 hráčů od 8 let. Každá ze dvou sad, které jsou k dispozici, obsahuje čtyři unikátní superhrdiny. Pomocí speciálních kombinací hozených kostek aktivujete jejich schopnosti, posilovat je pomocí karet, které vám mohou v boji pomoci.

Termín soutěže: 26. dubna–7. května 2024 (soutěž již byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Marvel Dice Throne: Sada 2, kterou do soutěže věnovaly REXhry, získává Petr H. z Nového Jičína.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky:

  1. Jaké superhrdiny obsahuje hra Marvel Dice Throne: Sada 1?
  2. Kolik speciálních kostek má každý superhrdina ve hře Marvel Dice Throne: Sada 2?
  3. Jak se jmenuje asymetrická karetní hra pro dva hráče, kterou REXhry v dubnu vydaly?
  4. Anketa: Sledujete konkrétní české vydavatele (které?), nebo je vám jedno, kdo deskovou hru v češtině vydává? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (Sledovat) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Mohlo by vás také zajímat

25 komentáře

GADICEK 8.5.2024 at 10:48

Sleduju jednotlivé hry, každý může vytvořit super hru 🙂

BoBr_CAT 7.5.2024 at 23:12

Konkrétní vydavatele nesleduji. Sleduji nově vydané hry na hrajeme.cz nebo jiných webech. Ne vždy jdu po hře v češtině, důležité je pro mě téma, herní mechanizmus a recenze.

Mr.Behemoth 7.5.2024 at 12:02

Nesleduji žádné konkrétní vydavatele. Spíš se tak nějak podívám, co u nás vychází, ať už tady na hrajeme.cz nebo na youtube.

parmenion 7.5.2024 at 8:03

Sleduji hlavně Albi, Mindok, Rex, Fox in the box a blackfire. Více méně je mi jedno kdo hru vydává/překládá jen mě mrzí časté chyby, překlepy či neúplná pravidla u Blackfiru.

Lukáš Kopeček 7.5.2024 at 6:16

Pravidelně sleduju novinky a aktivitu vydavatelství Rexhry, ale průběžně sleduju snad všechny vydavatelství. Nejvíce her mám i od Rexher, pak Albi, Fox in the box, Mindok atd. Ale určitě by vyšlo levněji nic nesledovat a o nových hrách případně zapomenutých starých hrách nic nevědět a neutrácet 🙂

Jaryner 6.5.2024 at 10:23

Nesleduji žádného vydavatele, jen občas kouknu na youtube na souhrn novinek.

nency 5.5.2024 at 15:53

Na youtubu sleduju souhrny, novinky a recenze od REXher, ale kdo vydává deskové hry, to opravdu nesleduji.

declon 4.5.2024 at 14:37

Cíleně nikoho, spíš všechny najednou. Prostě být tak nějak částečně IN dění.

pavla.sindelar@gmail.com 4.5.2024 at 13:50

Sleduji spíše konkrétní hry, je mi jedno, které vydavatelství je vydá.

PetrR 4.5.2024 at 10:23

Vydavatele sleduju, mám to jako rychlý filtr, protože někteří mě žánrově prostě vůbec nesedí. Nejvíce her má asi od REXhry, nevydávají žádné tuctové hry jen do počtu, ale originální kousky.

flint 2.5.2024 at 9:02

Více méně sleduji všechny české vydavetel deskových her. Hry si vybírám podle toho jestli mě nějaká zaujme, ne kdo ji v CZ vydá.

Pavel Knězek 30.4.2024 at 22:09

Nesleduju nic, her mam tolik ze je radeji aktivne moc nevyhledavam 🙂 Obcas kouknu v eshopu novinky a pripravovane hry, ale misto vydavatele hodnotim spise tema a typ hry. Ale kdyz jsem to ted ze zvedavosti kontroloval, tak to vychazi temer shodne pro RexHry a MindOK, s delsim odstupem pro Blackfire, jinak jsou to jednotky kusu. Urcite ale preferuju ceske hry kvuli detem a lenosti studovat pravidla v jinem jazyce. A taky kvuli specifiku maleho trhu v Cesku, hra je pravdepodobne dobra, kdyz nekomu stala za preklad, takze je to docela dobry filtr.

TucanCZ 30.4.2024 at 11:22

Vybírám si hru(-y) podle kombinace téma/mechanika a ne podle toho, kdo ji vydává. Proto CZ vydavatele cíleně nesleduji.

Kriso 30.4.2024 at 9:14

Sledujem CZ vydania vseobecne, ale su vydavatelstva, od ktorych mam hier viac ako od inych. V poslednom case ale skor kupujem starsie veci a veci v anglictine.

Adéla Gombitová 30.4.2024 at 9:13

Mám své oblíbené, nejvíce sleduji Rexíky, ale když se mi hra líbí, tak neřeším, od koho je.

Suchar 30.4.2024 at 7:31

Konkrétního vydavatele nesleduji. Je mi jedno, kdo hru v češtině vydá. Ve své sbírce mám hry od všech největších českých vydavatelů zastoupeny poměrně rovnoměrně.

RodRoder 29.4.2024 at 13:24

Rozhodně všechny nedávalo by moc smysl sledovat jen jednoho vydavatele. Rexíci, Foxíci a Mindok dává za mě největší péči svým titulům, BF se zase nebojí a vydává velké tituly a Tlama od všeho něco 🙂 Ve směs je mi to jedno, nemám nikoho preferetovaného 🙂

Daw8ID 29.4.2024 at 12:15

Jsem rád za každou českou hru, protože je mi jasné, že je to investice, která se nemusí povést. O to větší radost mám, když se hře daří a vydavatel dokáže vyřešit problém, třeba s tiskovou chybou. Takže je mi jedno, jaké vydavatelství se hry ujme, dokud není problém reklamace.

Ze začátku vydavatelství BoardBros jsem si koupil každou jejich hru. Teď už je to s mojí sbírkou neúnosné, ale je mi moc sympatické, jak se do toho vrhli, co všechno vydali a jací jsou to srdcaři.

Luka77 29.4.2024 at 12:14

Nemám vyloženě oblíbenou „stáj“, ale nejvíce se mi do vkusu trefují: MindOK, REXhry a TLAMA games. 🙂

Kelnor 28.4.2024 at 11:23

Nejraději mám a sleduju REXhry a Tlama games. V závěsu je ještě Fox in the box.

maneek 27.4.2024 at 19:51

Nemám žádnou favorizovanou „stáj“ 🙂 Je fakt, že třeba Mindok anebo Rexhry se mi nejvíc trefují do vkusu, ale jsem rád, že je tu moře vydavatelsví (vzhledem k velikosti našeho deskoherního rybníčku :-D) takže kvalitních her je tu dost!

michaela.adamikova 27.4.2024 at 16:50

Sleduji vícero českých vydavatelů, mám své oblíbené, ale pokud mě hra zaujme, neřeším, kdo ji vydal

Kulfas 27.4.2024 at 11:09

Dobrý den, většinou je mi jedno, kdo hru vydává, spíše sleduji konkrétní hry a doufám, že se jich někdo ujme 🙂

Osirig 27.4.2024 at 9:10

Nesleduji žádného vydavatele, ale někteří jsou mi bližší výběrem her, které vydávají.

bggx 27.4.2024 at 7:49

Sledujem co chystaju vsetky CZ vydavatelstva (nie je ich az tak vela)

V prvom rade si vyberam podla konkretnej hry ale samozrejme beriem do uvahy aj kto ju vydava.
Na zaklade predoslych skusenosti s prekladom, produkcnou kvalitou, komunikaciou resp. ak viem, ze dane vydavatelstvo vydava hry co mi typovo nesedia mam nejake interne poradie.

Připojte svůj komentář