Hrajeme.cz
DomůKatalog herRodinná hraDominion: Intriky (Intrigue)

Dominion: Intriky (Intrigue)

Originální název:
Dominion – Die Intrige
Rok vydání:
2009
Počet hráčů:
2 až 4
Věk:
Hra je určena pro dospělé hráče a pro rodiny s dětmi od 10 let.
Doba hraní:
Středně trvající hra – asi 30 až 70 minut
Doporučení rodiny:
Určitě vyzkoušejte, neměla by uniknout vaší pozornosti.
Doporučení hráče:
Určite vyzkoušejte, neměla by uniknout vaší pozornosti.

Katalogové číslo: 12573 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Rozšíření ke hře Dominion přináší 25 nových akčních karet, ale také základní karty (peníze, body). Lze hrát zcela samostatně nebo v kombinaci s dalšími hrami Dominion.

Další informace

Počet hráčů

Věk hráčů

Doba hraní

Počeštění

Rok vydání

Míra náhody

Míra interakce

Míra složitosti

Míra humoru

Doporučení rodiny

Doporučení hráče

Výrobci

, ,

Autoři

Hra/Rozšíření

Odkazy:

Recenze

 1. Plastík

  Pro nás, mě a manželku a našeho syna s manželkou vynikající hra. Zábava, napětí, spekulace.

 2. Betty

  Hra nás nadchla, fajn je, že se člověk zcela může vhodným výběrem balíčků vyhnout škodění ostatním a opravdu si hrát jen na svém písečku, což se vzteklou dcerou preferujeme :-). Hra pak rychle odsýpá. Až do sčítání není jasné, kdo vyhrál, tak nikdo nemá důvod vzdávat předčasně. Krabice je super nachystaná, takže ač na fotkách vypadá chystání náročně, ve skutečnosti je to rychlé. Za nás dost dobrá strategie.

 3. mymoslav

  Toto rozšíření je samostatně hratelné, tudíž nepotřebujete základní hru Dominion. Mě osobně přijde toto rozšíření lepší než základní hra, a kdybych dnes zvažoval pořízení Dominionu, koupil bych si „Intriky“ místo základní hry. Jinak platí vše, co pro základní verzi. Hra je jednoduchá na pochopení, pěkně odsýpá, za večer se dá odehrát několik partií. Ale… s tou jednoduchostí to autor asi přehnal, protože po čase vám přijde, že už vám hra nemá co nabídnout. Za mě tedy průměrná hra o fous lepší než základní Dominion, kterou si sem tam (ne však příliš často) rád zahraju.

 4. cinan

  Tatínek deckbuildingů nezklame nikdy jako úvod moderních her pro nehráče

 5. Libor

  Výborná strategická hra a přitom s jednoduchými pravidly.

 6. XiQiX

  Tuto hru mám doma a je to prostě držák, který nikdy nezklame. Hra je svižná, zábavná. Je v ní pěkný prostor k rozvíjení intrik a šmelení a proto si ji vždy ráda zahraji. Její velkou výhodou je jednoduchý herní systém, díky kterému ji naučíte hrát během chvilky i nehráče. Ostatně je to i velmi vhodná hra pokud chcete z nehráče udělat herní fandu. Tuto hru rozhodně doporučuji lidem, kteří s hrami nemají mnoho zkušeností a hledají svojí první hru.
  A pokud Vás hra chytí, můžete si k ní pořídit i jedno z mnohých rozšíření a hru tím ještě více zpestřit. Ale jakákoliv varianta Dominionu je sama o sobě dobře hratelná a v podstatě žádné rozšíření nepotřebuje, neboť losování vždy individuální sestavy herních karet umožňuje nepřeberné množství herních variant.

 7. Vladislavs2

  všechny dominiony perfektní, doporučuju všem

 8. cicam

 9. robkin

Přidat recenzi