Hrajeme.cz
DomůKatalog herRodinná hraCarcassonne Minirozšíření 1: Létající stroje

Carcassonne Minirozšíření 1: Létající stroje

Originální název:
Carcassonne Minierweiterung 1
Rok vydání:
2012
Počet hráčů:
2 až 5
Věk:
Hra je určena pro dospělé hráče a pro rodiny s dětmi od 8 let.
Doba hraní:
Středně trvající hra – asi 30 až 70 minut
Doporučení rodiny:
Určitě vyzkoušejte, neměla by uniknout vaší pozornosti.
Doporučení hráče:
Asi nebudete zklamáni, ale také vás asi nenadchne.

Katalogové číslo: 12887 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Jíž od dávných dob sní lidé o létání. A vždy se našli vynálezci, kteří se tento sen pokoušeli naplnit. To se dělo i v okolí Carcassonne. Jenže letět a přistát podle plánu nikdy nebylo snadné. Obsahuje: 8 kartiček krajiny, 1 speciální kostku. Ze série šesti různých minirozšíření Carcassonne. V každé krabičce najdete jako bonus jednu kartičku ze sedmého rozšíření Kruhy v obilí.

Další informace

Počet hráčů

Věk hráčů

Doba hraní

Počeštění

Rok vydání

Míra náhody

Míra interakce

Míra složitosti

Míra humoru

Doporučení rodiny

Doporučení hráče

Hra/Rozšíření

Recenze

 1. Cermakov1

  Mám doma všechny rozšíření, když bych chtěla hrát všechny, byla by hra tak na půl dne a hodně velký stůl. 🙂 Toto rozšíření přináší zajímavé obměny, střídavě zapojujeme do hry s dalšími. Nehrajeme s ním však často.

 2. Effka

  hezké milé malé rozšíření co dokáže hru dost oživit 🙂

 3. Orel91

  Toto maličké rozšíření nabízí alternativu, jak se přicpat někam, kde vás určitě nechtějí vidět! Nebo naopak, jak se k vám nasáčkuje někdo, koho byste raději neviděli! Je tedy vhodné pro všechny, kdo se již přenesli přes budování velkolepých měst, každý na svém písečku a ke tvorbě krásného světa, a raději se zaměřili na těžkou partyzánskou válku, při které se počítá každý bod!

 4. pAndulka

  Nepříliš zajímavé rozšíření, které však dokáže pořádně naštvat, když vám ve vypiplaném městě nebo na téměř obestavěném klášteře zničeho nic přistane figurka protihráče. Zvláště se hodí při bojích o města mezi hráči.

 5. Zweter

  Toto rozšíření výrazně zpestří hru přidáním možnosti obsadit již jednou zabrané políčko. Zároveň nenarušuje hru zbytečně složitými pravidly a můžu ho tedy určitě všem doporučit.

 6. SexyPotvurka

Přidat recenzi