Hrajeme.cz
Chystá sePro náročné

Albi připravuje bohatě vybavenou hru Lords of Hellas

V rámci prosincového křtu hry This War of Mine Albi odhalilo další velkou hru Lords of Hellas, jejíž vydání připravuje pro tento rok. Tuto bohatě vybavenou hru, která měla úspěch na Kickstarteru, nikdo nečekal. Hra vás zavede do Řecka temného starověku. Ovládají ho mocní bohové, kteří používají moderní technologie.

Hra Lords of Hellas je určena pro 1–6 hráčů od 13 let. Každý ovládá svého hrdinu a rozvíjí jeho schopnosti: vůdcovství, síla a rychlost. Umožňují mu ovládat armádu, bojovat s monstry a rychle se pohybovat. Když se jim podaří postavit na počest bohů honosný monument, jsou odměněni mocnými silami, které jim pomohou dosáhnout vítězství. Jiné poskytne Zeus, Athéna či Hermes. Hráči nezískávají žádné body. Zvítězí ten, kdo dosáhne některé podmínky: ovládnutí určitého území, chrámů nebo zabitím monster, která putují Řeckem.

Hra obsahuje velké množství plastových figurek a dalších komponent, které na stole vypadají vskutku impozantně. Monumenty postupně skládáte, takže postupně vyrůstají z herní desky.

Česká edice hry by měla být k dispozici v dubnu. Albi chystá její představení na další akci Albi Game Day.

Následující obrázky jsou z prezentace hry na veletrhu SPIEL v Essenu 2017.

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář