Hrajeme.cz
BleskovkyNové hry

Bandido a Forest jsou dvě nové karetní hry v češtině

Nabídku karetních her, které si zahrají děti i celá rodina, rozšířily dvě hry, které u nás vydal Hras. Jmenují se Bandido a Forest. Hras je specializovaný obchod zaměřený na hry a hlavolamy, který najdete v pasáži Rokoko u Václavského náměstí v Praze. Po hře Soluna si tak můžete vyzkoušet další jejich přírůstky.

Ve hře Bandido se společně snažíte zamezit útěku „prcka“ Guzmána z vězení. Postupným přikládáte karty a uzavíráte tunely. Pokud je uzavřete dříve, než vám dojdou karty, zvítězíte. V případě, že zůstane volný nějaký tunel, vyhrává hra, tedy „prcek“ Guzmán. Hra je určena pro 1–4 hráče od 6 let. Jedna partie trvá okolo 15 minut.

Forest je hra založená na postřehu a paměti. Postupně budujete pohádkový les, ze kterého sem tam vykoukne pohádková postava. Některé postavy jsou důležité, jiné vás mají pouze zmást. Cílem hry je, abyste získali co nejvíce karet. Karty získáváte tak, že objevíte alespoň 7 postav stejného druhu, všechny karty s touto postavou vám přinesou vítězné body. Hra je určena pro 1–4 hráče od 6 let. Jedna partie trvá okolo 15 minut.


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář