Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

Bang! Duel přichází, souboj na kolty může začít

Když se řekne bang, mnohým hráčům se hned vybaví vedle. Karetní hra Bang! je u nás stále populární. Nejlépe si ji zahrajete ve větším počtu, protože pak lépe vynikne efekt skrytých rolí. Nyní Albi přináší jako novinku Bang! Duel. Je to samostatná hra určená dvěma hráčům. Jeden hráč se stane mužem zákona, druhý banditou. Postaví se proti sobě tváří v tvář. Hra je založena na systému hry Bang!, ale je upravena pro dva hráče. Má proto vlastní sadu karet i vlastní sadu použitých symbolů.

Příprava hry Bang! Duel.
Příprava hry Bang! Duel.

Každý hráč ovládá svou skupinu pistolníků, na své straně mají dvě postavy. V přední linii je aktivní postava, druhá je v záloze. V kombinaci s jejich vlastnostmi je to jeden ze zajímavých prvků této hry. Dobré rozmístění pistolníků vám dává potřebnou výhodu. Každý hráč má také vlastní balíček karet, ale v průběhu hry se karty smíchají dohromady. Ve hře zvítězí ten, kdo jako první vyřadí všechny postavy svého protivníka. Obvykle se hraje se čtyřmi.

Bang-Duel-karty-postav Bang-Duel-karty-postav-serif

 

Také v této hře je několik typů karet. Akce mají hnědý okraj a jejich efekt se ihned vyhodnotí. Vybavení má modrý okraj a jejich efekt je dlouhodobý. Karty Bang! mají červený okraj, utočíte s nimi na soupeřovu aktivní postavu a v každém tahu můžete zahrát pouze jednu. Jednotlivé karty mají své další specifické efekty, které některá základní pravidla mění.

Pokud máte rádi karetní hru Bang! nebo se vám líbí téma Divokého západu, pak Bang! Duel určitě vyzkoušejte. Je to pěkně připravená hra, která nepostrádá atmosféru divoké přestřelky před Saloonem.

Bang-Duel-kartyBang-Duel-karty-serif

 

Albi připravilo krátký, třídílný seriál z Divokého západu, který můžete ovlivnit. Do 8. června můžete na facebookové stránce Albi hlasovat o tom, jak se příběh bude odvíjet, a třeba vyhrajete hru Bang! Duel.


Ohodnoťte hru Bang! Duel v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář