Hrajeme.cz

Blackfire hledá posilu do herního týmu

Redakce

Společnost ADC Blackfire Entertainment, s. r. o., působící na českém trhu od roku 1999 je výhradním distributorem mnoha známých světových výrobců společenských her a hraček pro děti (Dobble, Pokémon, Disney, …).

Pro svůj obchodní tým hledáme kandidáta/kandidátku na pozici obchodní zástupce se zaměřením pro specializovaný prodej a distribuci společenských her.

Náplň práce:

  • pravidelné návštěvy na prodejnách u přidělených obchodních partnerů za účelem zajištění objednávky zboží, servisu a poradenství
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • tvorba cenových nabídek, podílení se na vytváření strategie prodeje
  • příprava a realizace podpory prodeje v regionální oblasti
  • příprava a zajištění veletrhů a výstav pro kategorii společenských her
  • aktivní vyhledávání vhodných a zajímavých akcí pro prezentaci her
  • účast na uvádění nových her na trh
  • komunikace s technickým zázemím firmy

Požadavky:

  • detailní znalosti a zkušenosti v oblasti deskových her
  • obchodní povaha a nadšení pro obchod
  • výborné komunikativní a organizační dovednosti, profesionální vystupování
  • vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, spolehlivost, důslednost
  • vysokou orientaci na zákazníka
  • týmová spolupráce
  • znalost práce na PC (MS Office )
  • praxe na obdobné pozici
  • řidičský průkaz sk. B s praxí
  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • komunikativní znalost AJ (B2)

Motivace:

  • zajímavá práce v dynamickém prostředí
  • zázemí prosperující společnosti
  • pracovní prostředí malého kolektivu zaměstnanců – 17 osob
  • platové ohodnocení odpovídající výkonu
  • nový služební vůz
  • možnost osobního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity

Nástupu možný: IHNED

Kontakt:

ADC Blackfire Entertainment s. r. o.
Michal Ekrt – mob: 737 279 667; michal.e@blackfire.cz
Novozámecká 4/495, 198 00, Praha 9 – Hostavice