Hrajeme.cz
BleskovkyChystá sePořadyVideo

Blackfire v roce 2019 vydá Arkham Horror 3. edici a další novinky

Blackfire dnes oznámil tři hry, jejichž lokalizaci připravuje na příští rok, tedy 2019. Tou největší je Arkham Horror 3. ed. Tato nová edice přináší řadu změn. Tou největší je modulární herní plán. V každém ze čtyř scénářů si ho sestavíte trochu jinak. Další novinkou je, že do hry postupně zařazujete nové karty a postupně přicházíte na to, co je musíte udělat, abyste zvítězili. Pokud máte rádi svět Arkhamu a kooperativní hry, pak se můžete těšit i na tuto novinku. Hra vyjde podle výrobních možností FFG během roku 2019.

Další novinkou bude hra Zombie KIDS. Je to kooperativní hra, ve které se snažíte vyhnat zombíky ze školy a zamknout ji. Je to jednoduchá hra, kterou si nejlépe zahrajete v rodině s dětmi. Zábavnost hry zajišťuje legacy prvek. Postupně odemykáte obálky a přidáváte do hry nová pravidla a trofeje. V pokročilé fázi si začne být hra výzvou i pro dospělé.

Třetí novinkou je hra, která v češtině vyjde pod názvem Flora. Je určena pro 2 hráče. Je o pěstování květin, takže se hodí pro páry. Hráč sází květiny do 4 květináčů a pěstují je v nich, aby rostly. Můžete je také utrhnout a na konci za ně dostanete body. Hra využívá takový push your luck princip, rozhodujete se, jak dlouho budete odkrývat nové karty. Když nemůžete novou květinu zasadit, je to špatné. Pokud nesklidíte vy, může soupeř. Hra by měla vyjít v únoru, ještě před sv. Valentýnem.

Délka videa: 13:36 min.

Související odkazy:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář