Hrajeme.cz
Chystá se

Blackfire vydá kooperativní hru Splašené obvody s programováním robotů

Na některé hry je potřeba si počkat. Blackfire oznámil, že v češtině vydá kooperativní hru s programováním robotů Quirky Circuits z dílny Plaid Hat Games pod názvem Splašené obvody. Hráči se v ní podílí na programování robota a snaží se, aby úspěšně splnil svůj úkol. Musí to stihnout, než se mu vybije baterie. Hra je určena pro 2–4 hráče od 7 let.

Nová edice bude mít oproti původnímu vydání z roku 2019 upravený obsah. Díky tomu bude cena výrazně příznivější, a hra bude moci u nás vyjít. V krabici budou dva roboti, kočka a nový tučňák (místo čtyř v původní edici), méně karet a scénářů. Primárně je hra určena pro rodinné hraní, pro které bude obsah zcela dostačující.

Už asi 2 roky zpátky jsme pokukovali po hře Quirky Circuits od Plaid Hat Games (Kolonie, Monstrum). Takové kooperativní Robo Rally říznuté logickou hrou pro celou rodinu. Hra však byla poměrně drahá, na to co obsahuje (40 €), takže jsme se její lokalizací nikdy seriózně nezabývali. … Vydavatel ze čtyřicetieurovky udělal dvacetieurovku, za cenu určitých ústupků, a to už docela změnilo situaci.

Uvádí Blackfire na svém FB.

Dostupná by měla být ještě letos.


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář