Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

BrainBox má také deskovou podobu

Hry V kostce! jsou oblíbené vzdělávací hry, které rozvíjí paměť, postřeh a znalosti. Vyberete si mezi nimi ty, které jsou vhodné pro předškoláky i školáky, ale dobře se budete bavit i v rodinném kruhu či s přáteli. Princip je jednoduchý, během 10 sekund se snažíte zapamatovat co nejvíce detailů na kartě a pak správně odpovědět na vylosovanou otázku. Témat je k dispozici již opravdu hodně, takže si vyberete (například Svět, Česká republika, Dinosauři, Moje první obrázky).

V-kostce-desková-hra-rozehranáNyní si můžete vyzkoušet i deskovou variantu této hry: V kostce! Desková hra. Zahrajete si ji v 1–4 hráčích od 8 let, ale můžete hrát i v týmech, takže se hry může pohodlně účastnit až 8 hráčů. Krabice, která ukrývá karty s obrázky a otázkami se dá rozložit. Vznikne tak hrací deska. Karty jsou rozděleny do 8 témat: zábava, lidé a místa, sporty, zajímavosti, umění a literatura, jídlo a pití, příroda, historie. Hráči hází kostkou a postupně sbírají karty z různých kategorií, pokud správně odpoví na otázku. Zvítězí hráč, který jako první získá jednu kartu z každé kategorie a vrátí se do středu hracího pole.

Hra obsahuje celkem 160 karet a na každé je 8 otázek, což je dostatečné množství na to, aby vám vydržela a mohli jste se k ní vracet.

V kostce! Desková hra v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář