Hrajeme.cz
Chystá se

Dino přinese nové Exity, ale i rodinné hry

Nedávno Dino vydalo kooperativní rodinnou hru Gump: Pes, který naučil lidi žít a vědomostní hru Poznej vlajky. Co dalšího letos Dino přinese nového? Bude to hned několik rodinných her, které by mohly zaujmout různě zaměřené hráče. Především se můžete těšit na nové únikové hry z řady EXIT. Nebude chybět logická hra, bude se jmenovat Rychlá 8. Rodinná hra Papá Winchester vás zavede na Divoký západ a Válka mágů do fantasy světa plného magie. Poslední dvě jmenované hry jsou z dílny Blue Orange.


Exity

Na podzim by měla vyjít únikovka Prokletá horská dráha, která je určena začátečníkům, takže bude přístupná širšímu okruhu zájemců. A pro pokročilé bude určena únikovka Loupež na Mississippi, v níž se budete snažit vyřešit loupež na kolesovém parníku. K cíli vás povedou kvízy, rébusy a nalezené indicie.

Už v červnu bychom se měli dočkat také speciální Exitovské edice určené náročnějším hráčům. Ponese název Katakomby hrůzy a v krabici najdete hned 2 hry. Ve hře budete pátrat po zmizelém příteli. Jako renomovaný archelog prováděl průzkum v pařížských katakombách, ale něco se mu mohlo přihodit, protože se vám už nějakou dobu neozval. Když rozluštíte všechna tajemství a vyřešíte rébusy, můžete ho zachránit.


Papá Winchester

Hra je určena pro 3–5 hráčů od 8 let. Zavede vás na Divoký západ a vaším cílem bude získat co nejvíce majetku. Jste dědici podvodníka, boháče a skrblíka Papá Winchestera, který zanechal velké jmění. O ně budete soupeřit a usilovat o to, abyste se stali novou hlavou rodiny Winchesterů. Budete dražit pozemky, plnit veřejné i skryté úkoly, bojovat na život a na smrt.

Hra by měla dorazit v září.


Válka mágů

Ve hře se ujmete role temného mága, který se s pomocí naverbovaných příšer snaží vybudovat své panství. K tomu budete potřebovat suroviny, tajné mapy, vybavení a dobrou obranu. Své služebníky budete vysílat na loupežné výpravy, plenit lidská obydlí i panství ostatních hráčů. Získáte tak truhly s poklady, které vám zajistí bohatství i moc.

Tato hra by měla svou obtížností odpovídat hrám jako Fotosyntéza či Dračí palác. Původní název hry je Bellum Magica. K dispozici by měla být v září.


Rychlá 8

Rychlá 8 je logická hra pro 1–4 hráče od 7 let. Všichni v ní hrají najednou. Snaží se co nejrychleji napodobit kombinace elektronů na kartách, a získat tak cenné body. Zlaté bonusové karty vám mohou přinést body navíc.

Hra by také měla dorazit v září.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář