Hrajeme.cz
Soutěže

Dražba hry Jungle Speed

Zapojte se do dražby o hru Jungle Speed (cz verze), která bude probíhat 30. 11.–4. 12. (16 hodin). Do aukce ji věnuje Blackfire ze svého skladu. Hra má promáčklou krabičku, jinak není nijak poškozena.

Vzhledem k přísným pravidlům Facebooku spolupracuje Blackfire s Hrajeme.cz při vyhlašování dražeb poškozených her ze svého skladu. U dražené hry vždy naleznete datum, kdy bude dražba probíhat, a vyvolávací cenu. Dražení probíhá formou tajné aukce (obálková metoda). V uvedeném období zašlete svou nabídku e-mailem na adresu turnaje@blackfire.cz. Jméno úspěšného dražitele uveřejníme na této stránce a naleznete ho také na facebookové stránce Blackfire.

Vyhlášení vítěze dražby

Hru Jungle Speed v aukci vydražila Jana Gamrotková za 251 Kč. Janě gratulujeme, kontaktujeme ji e-mailem.

Ukončená dražba

Termín dražby: 30. 11.–4. 12. 2015 (poslední nabídka přijatá do 16.00 hodin)

Vyvolávací cena: 50 Kč

Podmínky dražby:

  • Svou nabídku zašlete v termínu dražby e-mailem na adresu: turnaje@blackfire.cz. Do předmětu uveďte Dražba Jungle Speed.
  • Zvítězí nejvyšší nabídka.
  • V případě rovnosti nejvyšších nabídek, budou dražitelé kontaktováni, aby svou nabídku aktualizovali (musí být alespoň stejná nebo vyšší než jejich první nabídka).
  • Výherce kontaktuje společnost Blackfire e-mailem.

 

Jungle Speed je akční postřehová hra pro 2–8 hráčů. Hráči kladou na stůl na svojí hromádku karty a zároveň sledují, jaké karty mají jejich soupeři. Objeví-li se dvě stejné karty, pak se hráči, kterým patří, snaží co nejrychleji chytit kolík uprostřed stolu. To je příležitost k předání karet spoluhráči. Zvítězí totiž ten, kdo se jako první zbaví všech karet.

Ukázka krabice hry v dražbě:

 

Hru Jungle Speed dává do dražby společnost ADC Blackfire.

Blackfire-logo

 

 

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář