Hrajeme.cz
Soutěže

Dražba hry Twilight Imperium

Zapojte se do dražby o hru Twilight Imperium, která bude probíhat 23. 12. 2015–1. 1. 2016 (16 hodin). Do aukce ji věnuje Blackfire ze svého skladu. Krabice je na několika místech lehce poškozena přepravou. Promáčknutí je malé, nikde neohrožuje komponenty uvnitř.

Vzhledem k přísným pravidlům Facebooku spolupracuje Blackfire s Hrajeme.cz při vyhlašování dražeb poškozených her ze svého skladu. U dražené hry vždy naleznete datum, kdy bude dražba probíhat, a vyvolávací cenu. Dražení probíhá formou tajné aukce (obálková metoda). V uvedeném období zašlete svou nabídku e-mailem na adresu turnaje@blackfire.cz. Jméno úspěšného dražitele uveřejníme na této stránce a naleznete ho také na facebookové stránce Blackfire.

Vyhlášení vítěze dražby

Hru Twilight Imperium v aukci vydražil Jakub Raszka za 2100 Kč. Jakubovi gratulujeme, kontaktujeme ho e-mailem.

Ukončená dražba

Termín dražby: 23. 12. 2015–1. 1. 2016 (poslední nabídka přijatá do 16.00 hodin)

Vyvolávací cena: 333 Kč

Podmínky dražby:

  • Svou nabídku zašlete v termínu dražby e-mailem na adresu: turnaje@blackfire.cz. Do předmětu uveďte Dražba Twilight Imperium.
  • Zvítězí nejvyšší nabídka.
  • V případě rovnosti nejvyšších nabídek, budou dražitelé kontaktováni, aby svou nabídku aktualizovali (musí být alespoň stejná nebo vyšší než jejich první nabídka).
  • Výherce kontaktuje společnost Blackfire e-mailem.

 

Twilight Imperium 3rd edition je strategická hra pro 3–6 hráčů, kterou ocení především nároční hráči. Každý představuje jednu z galaktických civilizací, které usilují o moc, a především o imperiální trůn. Jen dostatečně mocná civilizace může zvítězit. Krabice obsahuje přes 200 miniatur, mnoho karet a dalšího herního materiálu.

 

Ukázka krabice hry v dražbě:

 

Phototastic-22_12_2015_a7a5dd85-a1a6-4ed3-a9d4-35e865c3839e

Hru Twilight Imperium dává do dražby společnost ADC Blackfire.

Blackfire-logo

 

 

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář