Hrajeme.cz
Nové hryPro náročnéVideo

Hororové dobrodružství Nightmare je tu

Blackfire dnes oznámil, že již má skladem hru Nightmare. Tuto hru si zahrajete ve 4–5 hráčích od 16 let. Čeká na vás hororové dobrodružství, ve kterém se budete snažit společně vyřešit vraždu, ale také zabránit tomu, abyste nebyli zavražděni také. Patříte k šlechtickému rodiny Craftonů. Původně jste vyrůstali šťastně na odlehlém venkovském sídle.

Všechno dobré ale musí někdy skončit a vaše šťastné dětství skončilo před 15 lety. Konec natolik náhlý, hrozný a traumatizující, že se vám vzpomínky na něj dokonale vymazaly z paměti. Jen obrazy z té příšerné noci vám zůstaly vypáleny hluboko do mozku: zahradní domek spálený do základů, ohořelá těla členů vaší rodiny a modročervená světla policejních aut, ve kterých vás odváželi. Policie případ nedokázala nikdy vyřešit, navzdory tomu, že ve spisech figuroval zásadní důkaz: chybějící tělo. Vypadalo to, že někdo z dospělých zamknul ostatní v domku, který poté zapálil. Oheň těla bohužel změnil k nepoznání a znemožnil tak určit jejich totožnost… a tedy i totožnost člena rodiny, který utekl.

Po 15 letech se vracíte, pozval vás nejstarší bratranec Johny…

Obdobně jako je tomu u jiných podobných příběhových her, budete moci odhalit skutečného vraha a vyřešit záhadu jen jednou. Čeká na vás večer plný napětí a překvapení (přeci byste nehráli hororovou hru ve dne?). Ke hře budete potřebovat počítat s připojením internetu.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář