Hrajeme.cz
Nové hryPro děti

Hurá zmrzlina! je nová postřehovka pro šikovné děti

Hurá zmrzlina! je nová dovednostně-postřehová hra od Blue Orange, kterou v českém vydání přinesl Blackfire. Určena je pro 2–4 hráče od 6 let. Přináší barevné kornoutky a kuličky pro každého hráče, pěkné na pohled a dobře padnoucí do ruky.

Vaším úkolem je uspokojit zákazníky podle jejich přání. Máte jim naservírovat zmrzlinu v barevné kombinaci podle zadání. A přitom musíte být rychlejší než ostatní zmrzlináři. Zvítězit může jen ten nejrychlejší a nejšikovnější zmrzlinář. Během hry se můžete dotýkat pouze kornoutků. S jejich pomocí manipulujete s kopečky zmrzliny.

Na začátku hry má každý 4 kornoutky a 3 kopečky zmrzliny (jeden od každé barvy). Kdo jako první vyrobí zmrzlinu přesně podle aktuálního zadání, získá kartu. Vítězem se stane ten, kdo jako první získá pět karet.

Jak je u her od Blue Orange zvykem, hra Hurá zmrzlina! je krásně a kvalitně připravena. Hra je rychlá, akční a děti baví. Nikdo se ani na chvíli nenudí. Podobně jako je tomu ve hře Dr. Heuréka, i jde si děti cvičí zručnost, ale musí také zapojit hlavu, aby zvolili nejrychlejší postup. Většinou nezůstane u jedné partie.

Hurá zmrzlina! v katalogu Hrajeme.cz:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář