Hrajeme.cz
Herní ocenění

Jaká hra se stane Hvězdou Hrajeme.cz 2020?

O víkendu jsme se sešli ve virtuálním prostoru, abychom vybrali letošní Hvězdu Hrajeme.cz. V minulých letech naše ocenění získaly hry: Krycí jména, Great Western Trail, Dice Forge, Plyšová hlídka, Twilight Imperium. Je pravda, že jsme se letos s volbu poněkud opozdili, ale vzhledem k okolnostem nám do doufám odpustíte. Vybírali jsem z her, které vyšly v období od jara 2019 do zimy 2020 (proto zde nenajdete novinky z poslední doby). Do užší nominace se „kvalifikovaly“ tyto hry, seřazeny jsou podle abecedy:


Všechno to jsou výborné hry, k nimž se rádi vracíme, přestože je již na trhu celá řada neodbytných novinek. Nebylo mezi nimi lehké vybírat. Po dvouhodinové diskusi, místy vypjaté a emocemi nabité, ale férové jsme se shodli. To je jedno z našich pravidel, hrám nepřiřazujeme žádné body ani nehlasujeme, ale na základě argumentů se snažíme vzájemně přesvědčit. Za přispění k letošní nelehké volbě děkuji všem, kteří se zapojili. Jsou to: Alladjex, David, Honzík, Jirka, Jirka, Ládín.

Výsledek, jaké hře jsme udělili ocenění Hvězda Hrajeme.cz 2020, se dozvíte již tuto neděli 22. 11. ve 22.11 hodin.

Samostatné hry vydané v České republice za poslední rok bez ohledu na žánr a složitost, nejlepší hry s nejvyšším potenciálem oslovit hráče dlouhodobě.

Zaměření ceny Hvězda Hrajeme.cz

Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář