Hrajeme.cz
Nové hryUnboxing

MindOK před Vánoci přinesl čtyři novinky

Hned čtyři očekávané novinky naskladnil MindOK koncem minulého týdne a poslal do obchodů, takže si je stihnete ještě do Vánoc pořídit. Dvě hry z nich jsou určeny dětem a pro hraní v rodině – Velká kvedlinburská a Kronika dobrodružství: Cesta za měsíčními kameny –, druhé dvě náročnějším hráčům. Hvězdné kapitány a Smlouvu s ďáblem připravil ve spolupráci s CGE.

Kronika dobrodružství: Cesta za měsíčními kameny je rodinná kooperativní hra, která propojuje zážitek z deskové hry s doprovodnou aplikací. Ve hře představujete kouzelnické učně, kteří mají za úkol vyřešit záhady dvou království. Hra je určena pro 1–4 hráče od 7 let.

Velká kvedlinburská je dětská hra inspirovaná rodinnou hrou Kvedlalové z Kvedlinburku. Určena je pro 2–4 hráče od 5 let. Budete v ní pohybovat dostihovými zvířátky po závodní trati pomocí pamlsků. Musíte si ale dát pozor, protože ne vždy pomohou vašim čtyřnohým mazlíčkům dostat se kupředu. Musíte proto najít vyvážené složení stravy. Kdo protne cílovou pásku jako první, získá Zlatý kotlík.

Hvězdní kapitáni jsou strategickou hrou pro 1–4 hráče od 12 let. Budete v ní velet vesmírné lodi, opravovat ji, najímat a cvičit posádku, a především plnit mise, kterými dokážete, že jste těmi nejlepšími kapitány. Hra pochází z dílny CGE a jejím autorem je Peter B. Hoffgaard.

Smlouva s ďáblem je fantasy strategická hra přesně pro 4 hráče od 13 let. Tři z nich jsou šťastnými majiteli smrtelných duší a čtvrtý, ďábel, by z těch duší rád kousek získal pro sebe. Ve hře musíte dobře obchodovat. Budete se rozhodovat, zda je vám přednější vaše duše, nebo blahobyt obyvatelstva. Součástí hry je i aplikace, která vám pomůže s tajnými obchody. Jejím autorem je Matúš Kotry, můžete znát jeho hru Alchymisté (viz recenze).

MindOK představuje své 4 novinky (délka videa: 26:40 min):

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář