Hrajeme.cz
BleskovkyChystá se

MindOK připravuje steampunkovou hru City of Great Machine 

V průběhu příštího roku se dočkáme hry City of Great Machine, která vás zanese do ponurého světa technokratického viktoriánského steampunku. U nás ji vydá MindOK, český název ještě nevybral. Jedná se o asymetrickou strategickou hru pro 1–4 hráče, ve které jeden hráč stojí proti ostatním. Má také plně kooperativní režim, který si zahrajete i v jednom hráči.

„Koncem 19. století se nejlepší mozky své doby spojily, aby založily dokonalé město. Město vznášející se na plošinách v oblacích, město, kde se o všechny lidské potřeby stará obrovský inteligentní stroj, město, jehož obyvatelé poznají neomezený blahobyt. Všehostroj měl ovšem o svém úkolu vlastní představy. I samotné lidi chtěl přestavět ve svůj obraz. Nejprve převzal techniky a operátory, a jak tak žasli nad mechanickým vylepšením vlastních těl, krůček za krůčkem ztráceli lidskost a svobodnou vůli.“

Ve hře 1–3 hráče představují hrdiny-revolucionáře, kteří podněcují nespokojenost ve městě a nepokoje, získávají podporu slavných občanů. Pokoušejí se zabránit Všehostroji, který ovládá další hráč, v naplnění jeho velkého plánu a zotročení lidstva. Každá strana tak má jiný cíl. Hra mimo jiné využívá skrytý pohyb a další mechanismy, díky nimž vám hra poskytne jedinečný herní zážitek.


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář