Hrajeme.cz
Představení hryPro rodinné hraní

Nažhavte motory svých supersportů a vyhrajte závod ve hře Rallyman GT

Po závodní hře HEAT, která si již získala srdce řady hráčů a fanoušků rychlých aut, přinesl Blackfire ještě jednu závodivou hru. Je jí Rallyman GT, ve které se stanete závodními jezdci supersportů. Jedná se tematickou hru pro 1–6 hráčů od 8 let (na krabici najdete od 14 let), která velmi pěkně simuluje rally. České vydání vychází z upravené edice z roku 2020, původně hra vyšla v roce 2009.

V této hře absolvujete závod na trati sestavené z šestiúhelníkových dílků. Může trvat jedno nebo více kol. Záleží jen na vás, jak dlouhou trať zvolíte. Hexové dílky vám dávání velkou volnost v přípravě trati, díky tomu je velmi variabilní. Můžete ale využít i již navržené trati v pravidlech nebo další připravené fanoušky hry, které najdete na internetu. Každý hraje sám za sebe a snaží se chytrým využíváním kostek a manévrováním předčít soupeře a projet cílovou páskou jako první.

Pravidla hry nejsou náročná, ale je potřeba si je do detailu projít, abyste se seznámili se všemi detaily a mohly je využít ve hře. Každý hráč má svůj vůz, kartu pilota a desku pneumatik. Na hru má vliv počasí a použité pneumatiky, a samozřejmě poškození vozu. Mimo jiné vám stanové, jaké kostky máte k dispozici a kolik jich je.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář