Hrajeme.cz
Kluby a herny

Obchod TLAMA Games se představuje

Na tomto místě představujeme vybrané obchody, ve kterých vám dobře poradí s výběrem her. Jejich odbornost jsme si ověřili, takže je můžeme doporučit. Specializovaný obchod TLAMA games otevřel celkem nedávno, oproti jiným speciálkám je tedy mladý.

AKTUALIZACE: Od 11. 1. 2021 najdete obchod s hernou na nové adrese: Třebohostická 2283/2, Praha 10 (kousek od metra Skalka).


TLAMA games vzniklo primárně jako vydavatelství česky lokalizovaných her. Letos vyšly například hry Escape Plan, Gugong, Architekti Západního království, Paladinové Západního království. Postupně se rozšířilo o malý e-shop pro tituly ve vlastní distribuci a vlastních produktů. Ten však přerostl v e-shop se širokou nabídkou několika tisíc českých i zahraničních her. V červenci 2019 otevřel novou kamennou prodejnu v pražských Vršovicích. Tento prostor umožnil zřídit zde také showroom a hernu o kapacitě cca 20 míst, která se veřejnosti otevírá jednou týdně ve středu večer.

Co obchod nabízí

Obchod nabízí téměř vše, co hráči potřebují, a nabídku neustále rozšiřuje. Kromě řady osvědčených českých i zahraničních titulů zde najdete také celou řadu herních doplňků. V herně si můžete vybrat z oblíbených her, ale také z řady novinek. Specializuje se hlavně na hráčské hry. Aktuálně je zde několik set her k vyzkoušení, prohlédnutí či zapůjčení. Pro veřejnost je herna otevřena každou středu od 19 do 22 hodin. Na webu si můžete rezervovat stůl, ale můžete přijít i jen tak.

Kromě obchodu a herny provozuje TLAMA games také půjčovnu. Všechny hry z herny je možné si zapůjčit a zahrát si je v pohodlí domova.

Otevírací doba: Po–Pá 8–17 hodin

Kontakty:Komentář redakce: TLAMA games je mladý obchod, který provozuje herní nadšenec. Sympatické je, že přináší pěkné hry, které by u nás jinak nevyšly, a také to, že nabízí herní doplňky, které využijete u různých her a které posilují herní zážitek. Mnoho her si zde můžete prohlédnout i vyzkoušet, takže nebudete kupovat zajíce v pytli. Prostor obchodu a herny je příjemně vzdušný. Místo je stranou od hlavní ulice, takže vás nic neruší, přitom je v rozumném dosahu veřejné dopravy.Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář