Hrajeme.cz
Herní akce

Osadníci Evropy 2018 zamíří do polských Beskyd

Pokud ještě zvažujete, kam v létě pojedete na dovolenou, pak zpozorněte. Můžete vyrazit na již tradiční srpnovou akci pro všechny milovníky deskovek, sportu a turistiky, která má název Osadníci Evropy. Dvanáctý ročník se uskuteční v malebném kraji polských Beskyd od 15 do 26. srpna.

Opět vás zve organizátor akce František Horálek:

Tuctový (protože dvanáctý) ročník herně-turistické akce se odehraje v jižním Polsku, skoro na pomezí Česka, Slovenska a Polska. Pokocháme se úžasnými panoramaty polské strany Beskyd, v kopcích nebo při sportu prodřeme všechny záplaty, ponoříme znavené údy do termálních pramenů i parků plných vody, zabavíme se v parcích k tomu určených, sníme veškeré dobroty, na které jsou Poláci pyšní, koukneme se pod zem do jeskyní, uctíme památku obětí holokaustu, pokloníme se tamní architektuře v Krakově i jinde, střihneme si muzeum pivovarnictví i s ochutnávkou…, a kdo ví, co já nebo i vy ještě vymyslíme! A když zrovna nebudeme dělat nic z výše uvedeného, budeme HRÁT!

Každý si sám vybere, kolik času hodlá věnovat stolním (deskovým či karetním) hrám a kolik poznávání Polska, jeho přírody, historie i chutí… Budete se moci zapojit i do turnaje o ceny od českých vydavatelů.

Základní informace:


Související články:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář