Hrajeme.cz
Chystá sePro náročné

Podpořte české vydání epické strategie Twilight Imperium

AKTUALIZOVÁNO 14. 9. Na Startovači dnes odstartovala  kampaň, jejímž cílem není nic menšího než české vydání jedné z nejlepších a největších strategických her Twilight Imperium, kterou letos přinesla společnost Fantasy Flight Games ve čtvrté edici. Blackfire ji ve spolupráci s Deskofobií vydá, pokud se najde dostatek zájemců, aby bylo možné české vydání připravit. Podpořit hru a prostřednictvím Startovače si ji objednat můžete do 12. října 2017. Cena je zvýhodněna na 3749 Kč při osobním odběru. Využijte této jedinečné příležitosti.

Twilight Imperium je epická hra, která vznikla před 20 lety a stála u zrodu Fantasy Flight Games. Určena pro 3–6 hráčů, kteří se chtějí pustit do velké hry, která jim umožní rozvinout své impérium naplno. Ve hře představujete jednu je 17 vesmírných civilizací, které usilují o obsazení galaktického trůnu. Budete rozvíjet, objevovat, bojovat, využívat diplomacii a uzavírat dohody. Každá partie je díky tomu jiná a neopakovatelná. Počítejte s tím, že hra vás pohltí na čtyři až osm hodin, při kterých se na chvíli nebudete nudit.

Hra obsahuje přes 350 miniatur od pozemních jednotek po bitevní lodě či válečná slunce. Produkčně je vyladěna a dotažena k dokonalosti. Je znát pečlivý vývoj, úsilí a um tvůrců.

 

Výroba hry je plánována na konec roku 2017 a samotné rozesílání startérům proběhne v lednu 2018. Všem, kteří si v rámci kampaně zvolí osobní odběr, si budou moci hru vyzvednout ve vybraném specializovaném obchodě.

Unboxing hry Twilight Imperium (Deskofobie, délka videa: 26:25 min.):

Kampaň na Startovači byla předčasně ukončena.

Odkaz:

Související článek:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář