Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka: DeskoČesko v Hradci Králové

Deskovky se pravidelně hrají také v Hradci Králové. Svědčí o tom i 5. DeskoČesko, která se uskuteční v neděli 3. dubna od 14 hodin opět v restauraci Šalanda. Pokud máte chuť a budete mít cestu kolem, můžete se zúčastnit 🙂


Přijďte si již popáté vyzkoušet moderní deskové hry, které se v poslední době těší čím dál větší oblibě. Dorazte s přáteli na další DeskoČesko a užijte si odpoledne plné zábavy bez nutnosti čtení jakýchkoli pravidel. Stačí přijít, vybrat si hru, usadit se a nechat si od jednoho z pořadatelů vysvětlit pravidla. Pak už je jen na vás, jestli u hry vydržíte několik hodin, nebo ji po chvíli odložíte a zkusíte jinou.

Jarní DeskoČesko se bude konat (stejně jako minule) v hradecké restauraci Šalanda – žárovky v lustrech už fungují, takže by tentokrát měl být dostatek světla i v pozdních večerních hodinách. Navíc startujeme o dvě hodiny dříve než posledně, takže bude na hraní mnohem víc času.

Vedení restaurace nám opět přislíbilo speciální nabídku cenově dostupných jídel, abyste nemuseli v průběhu večera nikam odcházet. K pití bude na výběr několik druhů piv i nealkoholické nápoje.

Základní informace:

  • KDY: 3. dubna od 14 hodin
  • KDE: Šalanda, Střelecká 2/45, Hradec Králové
  • KDO: kdokoliv má zájem o moderní deskové hry
  • Odkaz: Událost na Facebooku

 

DeskoCesko-Salanda-Hradec-Kralove3
Jak bylo na 4. DeskoČesko na podzim 2015.

Připojte svůj komentář