Hrajeme.cz
Nové hry

Případ Marcy a Proroctví draků jsou dva nové příběhy pro T.I.M.E Stories

Váhali jste s pořízením hry T.I.M.E Stories, protože jste nechtěli investovat do hry s jedním příběhem? Již nemusíte. Blackfire vydal dva nové scénáře, Případ Marcy a Proroctví draků, které vás zavedou do nových prostředí a poskytnou vám herní zážitek, který je srovnatelný s tím, když půjdete do kina na výpravný film. Postupně přibudou i další rozšíření s novými scénáři. Velkou výhodou je, že máte vše k dispozici v češtině.

T.I.M.E Stories je kooperativní příběhová hra. Představujete agenty pracující pro Agenturu T.I.M.E, která střeží cestování časem. Společně rozkrýváte nějakou záhadu a rozvíjíte tak příběh. Každý hráč si před začátkem hry zvolí svého avatara, který bude vykonávat vaši vůli. To je způsob, jímž vstoupíte do minulosti, aniž by došlo k porušení časového kontinua. V samotné hře se vaše první mise nazývá Sanatorium. Zavede vás do Paříže roku 1921 a vaším úkolem je vytvoření nebezpečné časové průrvy.

Případ Marcy je nový scénář, který vás zavede do Spojených států roku 1992. Malé tiché městečko postihla zvláštní nákaza. Vaším úkolem je zachránit malou Marcy, a tím zachránit budoucnost.

V Proroctví draků se vydáte do paralelní reality. Píše se rok 7553 alternativního času. Budete muset zapomenout na vše, co jste se dozvěděli o středověku, protože magie mění vše.

Obě nová rozšíření jsou určena pro 2–4 hráče od 12 let. Herní partie vám může zabrat 90 minut, ale připravte se na to, že ji úspěšně odehrajete spíše napodruhé či potřetí.


Související články:

T.I.M.E Stories v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář