Hrajeme.cz
Chystá se

REXhry vydají velkou figurkovou hru Blood Rage

Pokud máte rádi velké výpravné hry, pak vás tato zpráva určitě nadchne. REXhry se rozhodly vydat novinku Blood Rage: Soumrak bohů od Erica M. Langa. Zavede vás do světa vikingských bojovníků a jejich mytologie. Určena je pro 2–4 hráče od 13 let. Jedna partie zabere od 60 do 90 minut. Hra je z dílny Cool Mini Or Not, kteří se vyznačují krásně a detailně zpracovanými figurkami.

Blood-Rage-ukazka-hryVe hře představujete jednotlivé klany a vedete své bojovníky. Nastal Ragnarok a konec světa se blíží, takže máte poslední šanci dostat se do Valhaly. Připravte se tedy na konfliktní hru, ve které je použito velké množství figurek, které představují vaše jednotky. Navíc obsahují figurky monster, které můžete během hry ovládat. Na začátku každého kola hráči draftují karty. Karty jsou výraznou částí hry, umožňují například posilování jednotek či vylepšení, odměňují vás vítěznými body za splnění úkolů.

Představení hry i s ukázkou komponent a především figurek najdete v ungoxingu hry Blood Rage od Deskofobie. Hra obsahuje: 49 detailních miniatur, 52 podstavců, 4 plastové ukazatele slávy, 102 karet, 1 herní plán, 36 žetonů, 4 desky klanu, 2 další desky.

Blood-Rage-figurka
Ukázka nabarvené figurky.

REXhry také připravily překvapení. České vydání hry Blood Rage si můžete předobjednat. Hru tak získáte s určitou slevou hned s jejím vydáním, které je plánované na červenec. Navíc získáte dvě velké promo figurky, které nebudou v běžné distribuci. (Aktualizace: Dostupné promo figurky již byly pro velký zájem vyčerpány.) Ze všech předobjednávek bude také vylosován jeden šťastlivec, která obdrží hru s nabarvenými všemi figurkami. Vyhrát můžete také tričko s motivem Blood Rage či deskovku Lewis a Clarke. Termín pro předobjednávky je do 31. března 2016.

Předobjednáním také podpoříte další projekty malého vydavatelství REXhry, protože Blood Rage je produkčně velmi náročná hra. Její cena se bude pohybovat okolo 2000 Kč (takže bude levnější než anglická verze). Předobjednávková cena bude 1899 Kč 1799 Kč. Předobjednávky přijímají také specializované obchody.

Díky REXhrám se k nám dostane velká tematická a bohatě vybavená hra, která se pravděpodobně stane jedním z největších počinů tohoto roku. Na portálu BoardGameGeek je aktuálně na 24 místě (k 16. únoru), takže je vidět, že ji hráči oceňují.

Odkazy:

Blood-Rage-figurky

Mohlo by vás také zajímat

2 komentáře

Deskofobie recenzuje Blood Rage | Hrajeme.cz 25.2.2016 at 21:29

[…] že si tuto velkou a ne zrovna levnou hru předobjednáte. Čas máte do konce března (viz článek). Předobjednávky přijímají vybrané specializované obchody. V rozhodování vám může […]

Deskofobie zpovídá REXhry | Hrajeme.cz 17.2.2016 at 10:10

[…] REXhry vydají velkou figurkovou hru Blood Rage Chystá se […]

Připojte svůj komentář