Hrajeme.cz
O hrách a hraníPřečtěte siVideo

Rozhovory s autory her a dalšími lidmi v Essenu 2014

Deskofobie prostřednictvím Opčíka na loňském veletrhu her v Essenu vyzpovídala řadu zajímavých lidí, například Antona Torrese z FFG, autora hry Archipelago Chrise Boelinga, videorecenzenta Toma Vasela, Scotta D’Agostina z Wizkids, autorem hry Spells of Doom Evangelosem Foskolosem. Rozhovory jsou vedeny v angličtině, ale k dispozici máte Petrovo simultánní tlumočení, takže nemusíte mít obavu, že byste nerozuměli. Zde máte rozhovoru pěkně pohromadě.

Povídání s Chrisem Boelingem z Ludically o jeho hrách, například Illegal, Archipelago, Eath Reborn, Dungeon Twister (délka videa 21 minut).

Rozhovor s Antonem Torresem o hrách z vydavatelství Fantasy Flight Games (délka videa 28 minut).

Rozhovor s recenzentem, publicistou a designérem her Tomem Vaselem o Essenu, životě aktivního youtubera a samozřejmě také o deskových hrách (délka videa 6 minut).

Rozhovor se Scottem D’Agostino o serii her od vydavatelství Wizkids inspirovaných světem Star Treku  (délka videa 10 minut)

Rozhovor se Scottem D’Agostino o serii koskových her od vydavatelství Wizkids: Dice Masters (délka videa 5,5 minuty)

Rozhovor se Scottem D’Agostino o nejnovější hře od vydavatelství Wizkids: Dungeons & Dragons: Attack Wing (délka videa 7 minut)

Rozhovor s Evangelosem Foskolosem – designérem hry Spells of Doom (délka videa 6 minut)

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář