Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

Slož to a naservíruj správné jídlo v nové logické hře

Albi přineslo originální logickou hru Slož to, která je určena pro 1–5 hráčů od 7 let. V této jednoduché a rychlé hře je vaším úkolem co nejrychleji poskládat látkový ubrousek tak, aby ukazoval jen správné obrázky jídel. Musíte proto zapojit hlavu i ruce, abyste uspěli. Hru si můžete také zahrát sami a skládání pojmout jako malé hlavolamy.

Hra obsahuje dvě sady karet se zadáním, jednodušší a náročnější. Obě jsou při hře k dispozici a hráč, který je na tahu, jednu vybere. A skládání může začít! Všichni přitom hrají současně. Kdo má hotovo, získá žeton, poslední naopak ztrácí hvězdičku. Každý má na začátku tři, musí se snažit, aby o ně nepřišel, protože jinak vypadne ze hry. Zvítězí naopak ten, kdo má jako poslední alespoň jednu hvězdu.

Hlavním herním materiálem je látkový ubrousek, který na barevných čtvercích zobrazuje různá jídla, pizzu, sushi, salát, kraba, vajíčko. Karty se zadáním ukazují jeden až čtyři druhy jídel. Uspořádání jídel na vaší látce se nemusí shodovat s tím, jak jsou jídla rozložena na kartě. Důležité je, aby se shodovala.

Hra Slož to vyžaduje, abyste se zamysleli, jak ubrousek nejlépe poskládat, a také trochu hbitosti prstů, abyste byli rychlejší než ostatní. Procvičíte si tak s dětmi logické myšlení, jemnou motoriku i postřeh. Ubrousek je z na dotek příjemné látky, obrázky mají pěknou grafiku, takže se vám s ní bude dobře hrát.

 

Slož to v katalogu her Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář