Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Bubliňáci

Soutěžit o hru Bubliňáci můžete do 11. dubna. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Bubliňáci jsou hrou, která vychází z principu spoj tři, nejspíš ho znáte z některé oblíbené elektronické hry. Po vytvoření řady bubliňáků stejné barvy je můžete odstranit a na konci hry za ně získáte body. Zároveň spustíte jejich efekt. Každý typ bubliňáků má jiný. Postupně se na vás sypou z oblohy a vy musíte dobře kombinovat a využívat schopností bubliňáků, abyste uspěli. Bubliňáci jsou rychlou abstraktní hrou s jednoduchými pravidly a v pěkném provedení.

Termín soutěže: 29. března – 11. dubna 2017 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Bubliňáci, kterou do soutěže věnoval Blackfire, získala Jana K. z Libišan.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

1. Pro kolik hráčů je hra Bubliňáci určena? – hra je určena pro 1–2 hráče

2. Kdy hra Bubliňáci podle pravidel končí (za jakých okolností)? – Hra zpravidla končí, když obloha už nemůže být zcela zaplněna Bubliňáky. Můžete ale prohrát také tak, že je vaše planeta zcela zaplněna Bubliňáky a nemůže na ni spadnout žádný další.

3. Které z následujících novinek, které vydal Blackfire, jste si již vyzkoušeli? – Zde jsou vaše nejčastější odpovědi:

4. Anketa: Vychází podle vás deskových her v češtině moc, nebo málo? – Her posle vás vychází tak akorát, ale mohlo by jich být i více:

  • tak akorát – 40 %
  • není jich málo, ale mohlo by jich být více – 37 %
  • je jich hodně – 19 %
  • málo – 3 %
  • až moc –1 %

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

Blackfire-logo

 

 

 

 

 

Bubliňáci v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

Mohlo by vás také zajímat

2 komentáře

Redakce 30.3.2017 at 13:27

Doplněny „únikové“ odpovědi 🙂 Jinak platí, že všechny odpovědi jsou povinné 😉

kuba.lib 30.3.2017 at 13:14

Co když na 3. otázku je odpověď žádnou. To podle mě nejde zadat. 🙂

Připojte svůj komentář