Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Club 2%

O hru Club 2% můžete soutěžit do 19. července. Tentokrát se jedná hru pro jednoho hráče, v podstatě o hlavolam. Club 2% obsahuje 84 úloh, které mají vzestupnou úroveň obtížnosti. Ty nejjednodušší zvládnou i děti od 4 let, s těmi složitějšími si potrápí mozkové závity i dospělý. Vaším úkolem je správně seřadit 3 až 5 lidí a stejný počet zvířátek do domečků, které stojí vedle sebe. Zadání na kartě pomocí symbolů ukazuje vztahy mezi jednotlivými figurkami, ale jen některé. S jejich pomocí najdete řešení, správnost si pak můžete zkontrolovat na zadní straně karty. Hra obsahuje kvalitní komponenty, které jsou vhodné i pro děti předškolního věku.

Hru Club 2% můžete vyhrát, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 19. července a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 23. června–19. července 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Kolik je ve hře figurek lidí a kolik zvířátek?

2. V jakém roce hru Club 2% Piatnik vydal?

3. Které novinky Piatnik vydal v posledních dvou měsících? Jmenujte alespoň tři.

4. Kterou hru/hry si určitě vezmete s sebou na prázdniny/dovolenou?

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakcehrajeme@gmail.com s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Club 2%. A to pouze jednou.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Piatnik.

Piatnik

 

Club 2% v katalogu Hrajeme.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz
Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář