Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Dice Forge

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o hru Dice Forge můžete do 24. dubna 2018. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Dice Forge je rodinná hra s inovativním použitím kostek. Určena je pro 2–4 hráče. Každý hráč má svého hrdinu, který se snaží naklonit si bohy a získat nejvíce slávy. Během hry získáváte karty s různými schopnostmi, kterými posilujete svou postavu. Každý hráč má také dvě kostky, které postupně vylepšuje, aby byly silnější.  S jejich pomocí obdržíte nezbytné zdroje. Naklonit si bohy se vyplatí. Zpracování hry a grafika je na výborné úrovni.

Termín soutěže: 11.–24. dubna 2018 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Dice Forge, kterou do soutěže věnoval Blackfire, získal Tomáš K. z Brna.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

(správné odpovědi viz níže)

1. Jaký je doporučený věk hráčů pro hru Dice Forge?

2. Kdy si ve hře Dice Forge můžete vylepšit své kostky?

3. Které hry určené dětem do 6 let Blackfire v posledním roce vydal? (uveďte alespoň 3)

4. Anketa: Objevujete rádi nové hry a proč?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, místo bydliště, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

 

 

 

 

 

 

Dice Forge v katalogu Hrajeme.cz:

Odpovědi na soutěžní otázky:

1. Hra Dice Forge je doporučena pro hráče od 10 let, ale zvládnou ji i mladší (hra je jazykově nezávislá).

2. Kostky si primárně vylepšujete při akci Oběť bohů, při které si za zlato kupujete nové stěny do svých kostek, které mají lepší efekty. Kosky si ale můžete vylepšit i pomocí akce Hrdinský čin, když si pořídíte příslušnou kartu.

3. Blackfire vydal například tyto hry pro děti: Dobble Beach, Šnečí závody, QuiZoo, Hurá zmrzlina, Mokré štěně, Ticket to Ride Junior

4. Ano, odpovědělo 98 % z vás. Zde jsou některé z odpovědí:

  • Rozhodně, protože mě baví zkoušet nové principy typy her. Navíc je pro mě každá deskovka nejzajímavější prvních pár her, dokud ještě přesně nevím na co se zaměřit a jakou strategii zvolit.
  • NE. Jelikoz pak nemam cas hrat a casto hra doma lezi ve skrini nez se k ni dostanu – a to me stve 🙂
  • Velmi rád je objevuji například na deskoherních akcích, i když většinou mám už nějaké dopředu vytipované. Vždy jsem ale otevřený doporučením organizátorů, protože ti obvykle vědí moc dobře, s jakou hrou je zábava.
  • Rozhodně ano. Rád se sice vracím ke svým oblíbeným hrám, ale rád i zkouším nové hry. Vyzkouším aspoň nové herní mechanismy, nebo jiné principy her.
  • Ano, rád se koukám po nových hrách, hlavně s propracovanými figurkami a novými herními prvky. Proto mě zaujala právě Dice Forge.
  • Deskovky jsou prostě vášeň, vždy rádi poznáváme nové herní mechanismy a zpracování populárních témat 😉

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář